Sari la conținut
Forum Roportal
gargbird

Astept raspuns

Postări Recomandate

Nu stiu din ce cauza mi s-a mutat topicul "Doctor Love" din sectiunea "Sex behavior" in sectiunea "Bla, bla". Cred ca nu deranja pe nimeni. Din pacate, dupa ce l-ati mutat, a scazut drastic numarul accesarilor! Practic ma simt ca si cum mi-ati furat prietenii! Va rog mult, mutati din nou topicul, daca nu direct in "dragoste", macar in "sex behavior". Din moment ce topicul este strict despre dragoste si problemele in dragoste, mi se pare total nedrept sa fiu "aruncat" in "bla, bla". Astept o reactie din partea voastra si va multumesc ca m-ati ascultat!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Simplu, nu avea rost acel topic.

Nu avem nevoie de astfel de topicuri.

Vorbeste in numele tau - nu incalc regulamentul,stiu ca nu sunt parte direct implicata - atrag atentia doar ca sunt si pareri pro doctor love !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Doctore Love, nu e important in ce arie/subarie iti este mutat topicul. Ideea pe care o transmiti ramane aceeasi. Oricum, eu iti sustin punctul de vedere - sa fie pus topicul din nou la Dragoste , nu stiu ce legatura are cu Sex behaviour .

 

Faci un lucru frumos aici , si cred ca multi sunt de acord cu mine . (este firesc sa existe si pareri contra)

 

edit: Astept sa primesc warn-ul pentru ca am incalcat regulamentul (cu buna stiinta), insa consider ca e importanta si parerea userilor -daca nu cea mai importanta.

Editat de andruta*

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vorbeste in numele tau - nu incalc regulamentul,stiu ca nu sunt parte direct implicata - atrag atentia doar ca sunt si pareri pro doctor love !

[/quot

Ti-am cerut parerea ta?

 

Din partea mea poate fi inchis acel topic de bla bla-uri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Simplu, nu avea rost acel topic.

Nu avem nevoie de astfel de topicuri.

 

Probabil ca n-ai cerut nimanui parerea, dar tu ti-ai dat cu parerea, prin urmare trebuia sa te astepti la riposte, justificate de altfel .

 

Fiecare are dreptul sa scrie unde ii face placere, iar acel topic avea simpatizanti lui si era chiar interesant . Doar cei neinteresati faceau "Bla Bla" pe acel topic .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E plin forumul de astfel de topicuri si aceleasi vorbe si clisee "simpatizante".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Simplu, nu avea rost acel topic.

Nu avem nevoie de astfel de topicuri.

Ti-am cerut parerea ta?

Din partea mea poate fi inchis acel topic de bla bla-uri.

 

Sper ca vad bine ca a fost mutat topicu', ca nu vreau suspend :crazy:

 

Deci, GJ, asa cum tu nu i-ai cerut parerea lui ST, asa nimeni nu ti-a cerut-o pe a ta. In momentul in care te-ai bagat ca musca-n lapte intr-o problema care nu te privea, este normal ca si altii sa aiba acelasi drept, nu?

Drept urmare mutarea topicului.

Partea a doua e ca nu este deloc un topic de bla bla-uri, se posteaza 90% pe subiect, doctoru' e serios si ia problemele tuturor in serios, chiar si ale celor care posteaza la misto, probleme imaginare.

 

Nu e deloc plin forumul cu astfel de topicuri, arata-mi un topic similar, te rog.

 

Asa ca nici eu nu-i vad mutarea justificata.

Editat de Amarena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poftim?

Nu stau sa caut topicuri pentru tine.

Chiar si acest topic nu isi are rostul. Daca vroia sa afle mai multe, putea sa dea un PM , nu sa deschida un topic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deci.. cei ce inca nu cunoasteti regulamentul zonei "valea plangerii" va invit sa cititi acest topic:

http://www.roportal.ro/discutii/ftopic47089.html

 

GigJoe, iti mai zic o singura data: nu iti mai asuma rolul de moderator. Inceteaza!

 

 

Zona "bla bla" de la amoare nu s-a dorit a fi asemanatoare ariei "Bla bla", probabil ca din cauza numelui se creaza confuzii.

Initial, topicul a fost deschis pe aria de Sex... pe amoare nu prea isi gaseste locul pentru are o alta "logica" decat subiectele ce se dezbat pe aria aia. N-am zis niciodata ca topicul a fost mutat pentru ca este inutil.

O sa-l mut totusi pe Amoare.. iar cu zona de bla bla o sa gasesc o solutie.

 

 

 

BTW - topicul asta a fost mutat la feedback.. tocmai ca sa nu va suspend pe toti.. dar si pentru ca nu era locul lui acolo. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×