Sari la conținut
Forum Roportal
Ampera

Iubesc 1 barbat si sunt indragostita de 2

Postări Recomandate

serios acum...

un barbat --se stie-- este mai putin sensibil decat o femeie..si tocmai asta este o cauza a zburdalniciei lui ( printre multe alte cauze--si genetice )

o femeie --se stie--este mai sensibila...

o femeie --intotdeauna va fi un fel de mamica pentru iubitul ei..instinctul matern mostenit genetic se rasfrange si asupra sotului, iubitului,

acum ai inteles?

NU.

 

Si iti mai spun ceva, eu fug de barbatii care cauta in sotie/amanta pe mama pe care nu au avut-o :crazy:

Ce legatura are instinctul matern cu amantii?

Io nu ma simt mama pt sotul meu :airkiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
care este scopul acestui topic?

 

Se da rotunda cu succesele ei :airkiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sa ma fereasca sfantu sa inteleg ce zici tu acolo...

..nu man, nu am inteles...avem feluri diferite de a vedea lucrurile..io nu arunc asupra sotului instincte materne, am sa-mi trag un glonte in freza cand am sa fac asta...iar despre sensibilitate..hm..beat it...unde e sula si unde e prefectura?

zici tu ca nu este asa....dar fara sa-ti dai seama asa se intampla..

ai copii?

incearca sa faci cateva comparatii intre actiunea ta vs copii si actiunea ta vs sot....dar la nivel macro..

ai sa-mi dai dreptate..

si in plus,, nu este nici o rusine si nici o injosire in asta...dar asa se intampla...este normal sa se intample asa...

de cate ori nu i-ai spus sotului tau..." te comporti ca un copil"?...hmm?

fara sa vrei spui asta...si asta este o reactie pur instinctuala materna da autoprotejare...altfel i-ai fi spus.." ai grija ce faci ba boule care esti" :airkiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
serios acum...

un barbat --se stie-- este mai putin sensibil decat o femeie..si tocmai asta este o cauza a zburdalniciei lui ( printre multe alte cauze--si genetice )

o femeie --se stie--este mai sensibila...

o femeie --intotdeauna va fi un fel de mamica pentru iubitul ei..instinctul matern mostenit genetic se rasfrange si asupra sotului, iubitului,

acum ai inteles?

cu toata sinceritatea.. bullshit :airkiss:

 

singura diferenta e ca femeile recunosc. barbatii plang in ei. asta pe de o parte.

in al doilea rand, cauza "zburdalniciei" lui nu e lipsa de sensibilitate, ci al doilea "cap", care, de cele mai multe ori, e creierul principal :crazy:

dar, nu asta face subiectul topicului :haha:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cu toata sinceritatea.. bullshit :haha:

 

singura diferenta e ca femeile recunosc. barbatii plang in ei. asta pe de o parte.

in al doilea rand, cauza "zburdalniciei" lui nu e lipsa de sensibilitate, si al doilea "cap", care, de cele mai multe ori, e creierul principal :cry:

dar, nu asta face subiectul topicului :cheer:

 

Una la mana, da-ti warn pentru off-topic :doh:

Doi la mana, tu chiar ar trebui sa taci pe topicul asta - nu ai cunoscut inca un barbat - ce palaria lui Hector stii tu despre comportamentul lor ? - exceptand ce ai citit la CNN ? :airkiss:

:crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
NU.

 

Si iti mai spun ceva, eu fug de barbatii care cauta in sotie/amanta pe mama pe care nu au avut-o :crazy:

Ce legatura are instinctul matern cu amantii?

Io nu ma simt mama pt sotul meu :airkiss:

nu ai inteles..

nu vb aici de barbatii care au complexul lui Oedip sau cine stie cate comlexe mai au..

vb de barbatii normali care sunt barbati, soti, amanti..etc..

o femeie isi protejeaza sotul, amantul, etc..si face asta instinctual...

un barbat face asta cerebral..

acum ai inteles.. :haha:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Una la mana, da-ti warn pentru off-topic :cry:

Doi la mana, tu chiar ar trebui sa taci pe topicul asta - nu ai cunoscut inca un barbat - ce palaria lui Hector stii tu despre comportamentul lor ? - exceptand ce ai citit la CNN ? :crazy:

:haha:

suntem pe aria de offtopic.. totul e offtopic :airkiss:

doi la mana.. daca nu m-am culcat cu unul, nu inseamna ca's oarba si ca nu vad ce se intampla in jurul meu, ok? inceteaza sa te mai legi de asta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
aham..iubesc 1 barbat si sunt indragostita de alti 3. nu stiu ce sa fac

Ok, in armonie cu sentimentele tale pentru mine, te eliberez de povara vinovatiei si iti dau libertatea sa faci ai o relatie matura, bazata pe sex cu cei trei cu care ma bati la cap in fiecare seara.

 

Repent, for the time will come for you to scream and shout.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu ai inteles..

nu vb aici de barbatii care au complexul lui Oedip sau cine stie cate comlexe mai au..

vb de barbatii normali care sunt barbati, soti, amanti..etc..

o femeie isi protejeaza sotul, amantul, etc..si face asta instinctual...

un barbat face asta cerebral..

acum ai inteles..

 

nu vad ce legatura are cu a fi indragostita de mai multi barbati. Sau ma rog, a fi atrasa, a dori sa le-o tragi mai multor barbati, you name it.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
suntem pe aria de offtopic.. totul e offtopic :airkiss:

doi la mana.. daca nu m-am culcat cu unul, nu inseamna ca's oarba si ca nu vad ce se intampla in jurul meu, ok? inceteaza sa te mai legi de asta

 

te superi ca un copil - a vedea ce e in jur nu ofera expertiza - trebuie si ceva vanatai personale :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×