Sari la conținut
Forum Roportal
Ampera

Iubesc 1 barbat si sunt indragostita de 2

Postări Recomandate

cu toata sinceritatea.. bullshit :airkiss:

 

singura diferenta e ca femeile recunosc. barbatii plang in ei. asta pe de o parte.

in al doilea rand, cauza "zburdalniciei" lui nu e lipsa de sensibilitate, si al doilea "cap", care, de cele mai multe ori, e creierul principal :crazy:

dar, nu asta face subiectul topicului :haha:

este la bla bla.. si este o polemica in jurul temei---are legatura...

si nu am spus ca ...citez--"cauza "zburdalniciei" lui nu e lipsa de sensibilitate,"--

am spus ca ( reformulez)--puterea de a trece peste anumite sincope in dragoste/iubire , este mai mare la un barbat decat la o femeie---procentual vorbind--

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
puterea de a trece peste anumite sincope in dragoste/iubire , este mai mare la un barbat decat la o femeie---procentual vorbind--

Dragul meu, totul tine de experientele traite. Nu poti generaliza. Exista si femei care schimba barbatii ca pe lenjerie, ca ciorapi nu pot sa zic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
te superi ca un copil - a vedea ce e in jur nu ofera expertiza - trebuie si ceva vanatai personale :airkiss:

 

nu ma supar, doar dau replica

 

in primul rand, cand observi in jur, poti sa gandesti la rece, detasat, obiectiv, tocmai pentru ca nu esti implicat direct si nu tinzi sa dai vina numai pe celalalt..

si in al doilea rand, ce te face sa crezi ca eu n-am vanatai personale? ca nu's la fel de intense ca ale altora, nu inseamna ca nu exista

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu vad ce legatura are cu a fi indragostita de mai multi barbati. Sau ma rog, a fi atrasa, a dori sa le-o tragi mai multor barbati, you name it.

pai are o mica/ mare legatura...

iti spun de ce..

cand ai 4,5,6,...cativa ani...iubesti cu varsta cate o grupa intreaga de baietei/fetite..da?

cand ai 16, 17, 18,,te mai ponderezi---ca deh--te maturizezi, social, spiritual...si iubesti 1, 2 si faci sex doar cu 1 sau cu amandoi...( gandim liber acum...nu?)

dupa ce trec anii..incepi sa analizezi avantajele si dezavantajele.....iubesti, dar nu te arunci ca berbecul/ berbeaca..

acum este mai simplu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
este la bla bla.. si este o polemica in jurul temei---are legatura...

si nu am spus ca ...citez--"cauza "zburdalniciei" lui nu e lipsa de sensibilitate,"--

am spus ca ( reformulez)--puterea de a trece peste anumite sincope in dragoste/iubire , este mai mare la un barbat decat la o femeie---procentual vorbind--

sa te citez

un barbat --se stie-- este mai putin sensibil decat o femeie..si tocmai asta este o cauza a zburdalniciei lui

da, intr-adevar, nu era "lipsa", ci ca e "mai putin sensibil". poti s-o zici cum vrei, in the end it's the same thing

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dragul meu, totul tine de experientele traite. Nu poti generaliza. Exista si femei care schimba barbatii ca pe lenjerie, ca ciorapi nu pot sa zic.

acele femei se numesc generic " curve" sau rele de musca...

sunt si femei ca astea de care spui tu..

si nu am generalizat..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
acele femei se numesc generic " curve" sau rele de musca...

sunt si femei ca astea de care spui tu..

si nu am generalizat..

Aaaaaaaaaaaaaaa da. Deci barbatii sunt mai putini sensibili iar femeile sunt curve.

Am inteles.

Si tot nu vad legatura.

Deci daca iubesti mai multi barbati esti curva? :airkiss: (prin iubire inteleg sentimente, fara sex. )

Editat de Amarena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Aaaaaaaaaaaaaaa da. Deci barbatii sunt mai putini sensibili iar femeile sunt curve.

Am inteles.

Si tot nu vad legatura.

Deci daca iubesti mai multi barbati esti curva? :airkiss:

pai nu stiai? barbatii sunt macho, femeile sunt curve

depinde cum ii iubesti :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu intra pe teritoriul meu.

 

Kurve belong to K0ntr0VerSy.

 

 

Depravatilor.

ptiu drace care esti..

de ca nu anunti ma ca intri....ma speriasi..

ok..Kurve belong to you..

but...CURinV belong to me..

..........................

ai deviat curbat subiectul ...

sa revenim..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×