Sari la conținut
Forum Roportal
Hypatia

Actori talentati care joaca ..prost

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

brad pitt nu mi se pare un actor prost. are un anumit gen de rol care-l prinde cel mai bine. aici mă refer la fight club şi la snatch. chiar şi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
brad pitt nu mi se pare un actor prost. are un anumit gen de rol care-l prinde.

 

"7 ani in Tibet" si "Ocean`s..." sunt filme care i s-au protrivit. dar cred ca se gaseau cel putin 10 actori care erau la fel de potriviti....poate chiar mai...

 

e dulce, e scump, e dragut....dar e inexpresiv si rigid.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
spune macar un singur film in care si-a dovedit valoarea actoriceasca. unul singur.

 

faza cu "moaca buna" la Hollywood e imens discutabila.

 

babel / http://www.imdb.com/name/nm0000093/

snatch. / http://www.imdb.com/title/tt0208092/

fight club / http://www.imdb.com/title/tt0137523/

meet joe black / http://www.imdb.com/title/tt0119643/

seven / http://www.imdb.com/title/tt0114369/

 

nu-s fan pitt defel, dar s-a descurcat destul de bine in opinia mea in filmele astea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
snatch.

fight club

meet joe black

 

Subscriu la astea. Celelalte nu le-am vazut.

Recunosc ca aveam aceaiasi impresie despre Brad Pitt, , pana cand am vazut "Fight club".

La fel si despre Di Caprio pana cand am vazut "The Man in the Iron Mask".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La fel si despre Di Caprio pana cand am vazut "The Man in the Iron Mask".

 

ooo ! cu dicaprio aveam mai mult decat un ghimpe

the aviator ... mi-a schimbat parerea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Candva mi se parea sexy si talentata.Acum mi se pare ridicola,nu poate vorbi bine,pentru ca buza operata estetic o incurca...Arata mai batrana decat e si nu mai e ce-a fost:(

Nicole Kidman:

Mai e autentica poza sau e ceva photoshop ?

Si doi, enuntul topicului e imbecil.

Cum sa fie si talentati si sa joace prost - in acelasi timp.

Eventual actori talentati in roluri proaste, nepotrivite.

Si zic si eu

Tom Hanks in codul lui da Vinci.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mai e autentica poza sau e ceva photoshop ?

Si doi, enuntul topicului e imbecil.

Cum sa fie si talentati si sa joace prost - in acelasi timp.

Eventual actori talentati in roluri proaste, nepotrivite.

Si zic si eu

Tom Hanks in codul lui da Vinci.

 

 

Nu e photoshop,poti urmari filmulete ,filme,chestii pe youtube cu ea.Sau la tv,unde vrei,e vizibil.Si in filmele ei noi se vede transformarea.De altfel si barbate-su e operat.Dar cum din solidaritate de moderator te agati de niste amanunte insipide sa ma explic,ca un purtator de pareri imbecile,thx :o:

"Actori talentati care joaca...prost"

Sa vedem unde e imbecilitatea: daca ai fi ziarist,n-ar trebui sa pui un titlu care sa atraga/ Nu trebuie sa existe si o ironie fina,ceva umor negru?Cele trei puncte de suspenise au si ele rostul lor,parca asa am invatat la romana printr-a treia.

Acesti actori talentati numiti mai sus ,pt ca au talent nu doar ca sunt bine cotati si platiti cu milioane de dolari,au jucat prost in roluri BUNE,de aceea au fost nominalizati la Zmeura de aur,daca citeai ce am scris mai sus,intelegeai.Nu inteleg de ce trebuie sa ma dezvinovatesc pt un titlu sau un thread cand stii f bine exista multe altele mai idioate pe forumul asta.

 

 

 

Si actorii mari sau mici ,da, pot oricand refuza roluri care nu li se potrivesc,Ana.

Editat de magaruldeaur

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cum sa fie si talentati si sa joace prost - in acelasi timp.

Eventual actori talentati in roluri proaste, nepotrivite.

Si zic si eu

Tom Hanks in codul lui da Vinci.

 

 

Subscriu! Lui Tom Hansk nu i s-a potrivit absolut deloc rolul din Codul lui da Vinci!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

una din cele mai supraestimate actrite e cu siguranta Natalie Portman... acum ma uit la fimul ''Closer'' (in care joaca ea, Julia Roberts, Juda Law si Clive Owen), un film supraestimat si el.de fapt, e groaznic de plictisitor si ireal filmul.

revenind, parerea mea e ca Natalie obtine rolurile pe faptul ca arata bine. pt ca nu pune deloc suflet, joaca sec si ...nu stiu... nu are sclipirea aceea pe care actori ca Winona Ryder sau Jared Leto o au(sunt primii care mi-au venit in minte..mai sunt multi, iar majoritatea nu sunt atat de celebrii).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
una din cele mai supraestimate actrite e cu siguranta Natalie Portman... acum ma uit la fimul ''Closer'' (in care joaca ea, Julia Roberts, Juda Law si Clive Owen), un film supraestimat si el.de fapt, e groaznic de plictisitor si ireal filmul.

revenind, parerea mea e ca Natalie obtine rolurile pe faptul ca arata bine. pt ca nu pune deloc suflet, joaca sec si ...nu stiu... nu are sclipirea aceea pe care actori ca Winona Ryder sau Jared Leto o au(sunt primii care mi-au venit in minte..mai sunt multi, iar majoritatea nu sunt atat de celebrii).

Dreptate ai..

Nu mai e ce a fost in "Leon"..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×