Sari la conținut
Forum Roportal
bolek

-= Virgin Media face Romania tara de tigani =-

Postări Recomandate

Vrem sau nu, tara noastra a ajuns sa fie cunoscuta mai mult prin aceste imagini care se intalnesc la orice colt de bulevard celebru din intreaga lume, Europa in mod special. Cine este vinovat? Pai noi toti. Guvernul Romaniei pentru ca nu a fost in stare sa atribuie tarii unul sau mai multe branduri reprezentative, si nu in ultimul rand, noi, toti ceilalti pentru ca am tolerat comportamentul "rromilor", ba chiar mai mult de atat - ne-am tiganizat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Este revoltator deoarce absolut toate celalate tari au fost reprezentate de monumente si cladiri reprezentative iar Romania este singura tara reprezentata de persoane, acestia fiind niste barbati rromi supraponderali cu mult aur la gat stand pe strand, nu se poate vorbii de pamflet deoarce Romania este singura tara tratata in acest fel.

nu imi pare revoltator

pentru ca samanta de adevar

exista

nu e vorba ca sunt niste rromi cu lanturi

ce se iau la intrecere cu lanturile vacilor

ci de faptul ca poti vedea si imaginea din spate

adica fanfaroni de politicieni si odraslele lor

care copiaza fidel acei rromi

si in viata politica si in viata publica

 

masini de masini, vile de vile

fite de fite bijuteri de bijuteri

iar prostimea tre sa suporte taxe, accize si impozite

cam asta inteleg eu din imaginea respectiva

:beee:

 

pai probabil nici n-ai sa vezi.

c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ok, corect sunt foarte multi romanasi de-ai nostri care au acelasi comportament deviat. Dar in aceasta prezentare se face referire la rromi. Personal n-am vazut in tara romani care sa-si agate 3 kg de aur la gat si sa se plimbe cu ele pe plaja/strada.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ok, corect sunt foarte multi romanasi de-ai nostri care au acelasi comportament deviat. Dar in aceasta prezentare se face referire la rromi. Personal n-am vazut in tara romani care sa-si agate 3 kg de aur la gat si sa se plimbe cu ele pe plaja/strada.

pai probabil nici n-ai sa vezi.

c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Razi tu razi Harap Alb! ...dar "prostii" astia de care razi tu, au o civilizatie materiala si spirituala pe care "desteptii" din lumea islamica o vor atinge poate peste 1500 de ani ...daca pana atunci nu decad in epoca de piatra!

 

 

Si pe topicul asta te impotmolesti de musulmani? :) Nu vezi ca n-are deaface cu ceea ce se discuta aici? And relax...e doar un video...nu e facut de mine....si oricum ai da-o... e funny....divertisment. Nu tot este neaparat un political sau social statement. :)

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×