Sari la conținut
Forum Roportal
crystyann

Marimea conteaza?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Tehnic vorbind,tot ce este peste 3 cm isi face functia . Importanta marimii este pana la urma doar in mintea oamenilor,ceea ce pana la urma paradoxal inseamna ca intradevar marimea conteaza.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Intotdeauna marimea conteaza. La orice. De cand suntem mici vrem sa fim mari si pe parcurs tot vrem chestii mari, mai putin acul de la seringa sau piatra care ne cade in cap sau chestii de genul. Paradoxal am auzit femei plangadu-se ca iubitii lor o au prea mare si ba incearca sa o bage toata si le doare, ba nu pot face sex anal ba diverse alte probleme - deci mare nu inseamna neaparat si practic. Dar mare intotdeauna va fi MARE :cry: Alta chestie - femeile se gandesc cand te vad in pielea goala daca o ai mai mare sau mai mica decat ala dinaintea ta, dar se gandesc putin la treaba asta - sunt mult mai curioase ce stii sa faci cu ea 8) Marimea conteaza - daca dai peste una in care a intrat un batalion intreg inaintea ta si tu o ai cat un creion pe terminate nu o sa faci nimic, cel putin nimic interesant, daca dai peste una stramta rau si tu o ai cat stalpul de telegraf, nasol si atunci. Dar ca principiu e mai bine mai mare decat mai mica. Iar ideal cred ca e sa fie nici prea-prea, nici foarte-foarte. Acu, useritele pot sa zica mai bine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Exact ca in cazul barbatilor, si dimensiunile interioare ale femeilor difera. Astfel, exista femei care nu suporta marime peste medie (care medie este de 16 cm, din cite stiu). Pentru ca sint ele scurte in interior, sau au un col uterin foarte sensibil.

Apoi mai depinde si ce zona este provocatoare de orgasme. Unele femei au in principal orgasm clitoridian si foarte rar vaginal, pentru acestea chiar nu conteaza marimea. Insa acele femei care au in primul rind orgasm vaginal, provocat cu precadere prin stimularea zonei din preajma colului uterin, chiar conteaza marimea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cica nu marimea conteaza ci performanta sportiva :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De cand ma stiu n-am auzit/vazut nici o femeie care sa se intrebe daca marimea conteaza. :D

De ce ar intreba? Ele verifica in real.

 

cica nu marimea conteaza ci performanta sportiva :)

Unele spun ca la ele conteaza intentia.

 

Cica barbatii ar fi mai obsedati de marime decat femeile.

Cred ca barbatii sunt obsedati de marimea sinilor la doamne in general.

Daca aceasta chestiune se prezinta in mod multumitor, atunci si cealalta marime e marime.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×