Sari la conținut
Forum Roportal
sinoe

De ce Mohamed nu este profet

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Era scris in araba pentru ca aia era limba pe care "respectivul" o intelegea. Mda...probabil ar fi trebuit scris in koreana. :roll:

Dar cu spalatul sosetelor pe picioare cum e?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
A stiut cum sa manipuleze oameni, dar inteligenta lui emotionala a fost sub cea a unui copil de 6 ani.

 

Asa e, dar a fost viclean ca dracu. Si Einstein a avut IQ f mare, dar in planul comunicarii interumane era un dezastru. Ca si la Mohamed, cucul era pe primul plan. Si stomacu.

 

 

Nu stiu cum e.De ce nu-mi povestesti tu ?

Povesteste tu, se pare ca ai o versiune de QURan modificata care il prezinta pe Muhamad cu un tel de piure in mana in loc de sabie.

Editat de Gogu_Eugen

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Povesteste tu, se pare ca ai o versiune de Quran modificata care il prezinta pe Muhamad cu un tel de piure in mana in loc de sabie.

 

WTF? Pe asta de unde ai mai scos-o? :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca din vestitele caricaturi ...care ca si orice opera de arta ... sunt inspirate de Dumnezeu ...deci sunt sfinte!

Asa ca va rog sa va inchinati la ele ca la icoane...mai ales ca sunt pline de adevar si ne lumineaza in privinta religiei islamice ...si stim bine ca Dumnezeu e chiar Adevar si Lumina ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Era scris in araba pentru ca aia era limba pe care "respectivul" o intelegea. Mda...probabil ar fi trebuit scris in koreana. :roll:

:spiteful: :roll: şi de acolo p

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

din intelepciunea lui Mohamed citire

 

Book 023, Number 5022:

 

Abu Huraira reported Allah's Messenger (may peace be upon him) as saying: None of you should drink while standing; and if anyone forgets, he must vomit.

 

 

http://www.usc.edu/dept/MSA/fundamentals/hadi...

 

Abu Huraira a relatat ca Mesagerul lui Allah a sous: Nici unul dintre voi sa nu bea stand in picioare; daca cineva uita, el trebuie sa vomite (apa probabil).

 

:spiteful:

Editat de sinoe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cred ca din vestitele caricaturi ...care ca si orice opera de arta ... sunt inspirate de Dumnezeu ...deci sunt sfinte!

Asa ca va rog sa va inchinati la ele ca la icoane...mai ales ca sunt pline de adevar si ne lumineaza in privinta religiei islamice ...si stim bine ca Dumnezeu e chiar Adevar si Lumina ...

 

Ceva in genul acestora?

http://irregulartimes.com/mohammedcartoons.html

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×