Sari la conținut
Forum Roportal
th1nk

Cum sa fac un site pe internet

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

ieu acum astept de la 12 dimineatza sa primesc email de la lx.ro si nici pana la ora de fata nam primit :P?? :)( poate va radetzi de mine :P) da am numa 13 ani si la scola nu fac informatica ,ca fac muzica ieu vreau sami facu situ pentru serverul meu de counter strike :( Please Help :cheer::P:P :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cine imi zice ji mie un site bun pe care sa fac domeniu si sa fie gratis ? go.ro lx.ro as.ro xhost.ro 3x.ro nu am reusit sa fac cu ele la lx nu am primit emailu :stars:( si mai vreau sa stiu cum sa bag html pe pagina

 

am reusi sa fac domeni pe dap.ro sa vad daca o sa primesc emailul :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

gata am primit emailu dar de aici nu ai stiu ce trebuie sa fac :stars:( :roll:( miam facut domain :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

miam facut domeni pe xhost.ro si pot sa intru pe ftp://th1nkstrike.sapte.ro/ si dac scri parola ma duce intr-un folder dar de aici nu mai stiu ce trebuie sa fac :blink:( dak vretzi scrieti aici sai pe id de mess is_the_th1nk ce trebuie sa fac sau cum trebuie sa fac Multumesc mult

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
miam facut domeni pe xhost.ro si pot sa intru pe ftp://th1nkstrike.sapte.ro/ si dac scri parola ma duce intr-un folder dar de aici nu mai stiu ce trebuie sa fac :o:( dak vretzi scrieti aici sai pe id de mess is_the_th1nk ce trebuie sa fac sau cum trebuie sa fac Multumesc mult

 

Prima dată trebuie să actvezi domeniul. E cam ca şi c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×