Sari la conținut
Forum Roportal
bidiu

Cum a aparut viata pe pamant

Postări Recomandate

Dupa cum stim pamantul in timpul creeri lui a fost o adevarata,colosala minge de foc si viata nu a existat de loc...teoretic...dar totusi viata a aparut pe terra in mediul acvatic cum se explica acest lucru...oare ne-au vizitat extraterestri :) lasand in urma lor viata la nivel celular care a evoluat pana la ce vedem noi in ziua de azi? :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cred ca a scapat o musca de pe nava extraterestilor si ea a colonizat pamantul :pee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hmm...eu spuneam..ca ..a fost undeva o planeta cu"extraterestri"iar viata planetei incet..sa-a stins datorita chestiilor care se intampla si la noi pe terra adica(poluare...razboi...prea multe foraje)si...ca..sa nu piara...seminta lor...au trimis...ceva..embrioni..sau ceva..spre alte planete...si..pe terra a gasit un mediu bun pentru dezvoltare...si asa a aparut viata pe pamant... :Pe

sunt buna de romane..nu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

orice teorie e interesanta, dar cu maimuteleeeeeee....... :- :doh: :-

ca ne-am trage din maimute...imi e f greu sa cred asa ceva :agresiv:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

poi...poate ca ne tragem din maimute!!!pentru ca lumea e in continua evoluare..nu?poate ca de la maimute am evoluat in oameni!!!e cam nasol...dar alta explicatie..stiintifica..care sa fie si plauzibila nu vad...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

.........pai eu chiar cred ca viata sa nascut in oceane.....doar stiti ca o femeie poate sa nasca la fel de bine si in apa 8)"

Editat de midnight-ghost

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da...stim 8) ..dar am vazut la DISCOVERY(CRED)ce delfini au trait candva pe uscat..si sa-au retras in ape (din cauza unei comete..sau ceva de genul asta)si au evoluat..sub foarma de delfini..poate ca noi adica stamosi nostri au facut chiar invers(deja fabulez... :Pe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da...stim 8) ..dar am vazut la DISCOVERY(CRED)ce delfini au trait candva pe uscat..si sa-au retras in ape (din cauza unei comete..sau ceva de genul asta)si au evoluat..sub foarma de delfini..poate ca noi adica stamosi nostri au facut chiar invers(deja fabulez... :Pe

[snapbacca]54661[/snapbacca]

.....tot ce e posibil...... :band:"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×