Sari la conținut
Forum Roportal
dan-marius

Subtitrari, cereri si oferte

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

cine ma ajuta si pe mine cu subtitrarea la vanishing point 1997???:Dam cautat-o pe toate site-urile posibile si nimic:(.De preferat in romana insa este buna si in engleza...mersi anticipat:*...

daca mai iti este de folos si nu e prea tarziu...

 

http://www.mysubtitles.ro/movie/vanishing-point_421702.html

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salutere tuturor.Am cateva DVD-uri cu documentare in italiana, si vreau sa fac un backup, dar in backup sa includa si subtitrarea in romana,pe care trebuie sa o realizez de la 0.Sunt nou in materie si nu stiu ce unelte imi trebuie si cum sa fac.Eu nu vreau sa fac subtitrarea separata, ca apoi sa se poata incarca cu un player, ci vreau sa integrez subtitrarea in meniul DVD de alegere al subtitrarii. Mentionez ca sunt proprietarul acelor DVD-uri.Multumesc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Topic combinat, rezultat din unirea topic-ului deschis de Smart boy - Subtitrare de la 0 - ieri, 18 Iulie, la ora 4 : 38 p.m., cu cel actual: Subtitrari, cereri si oferte.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Topic combinat, rezultat din unirea topicului deschis de Jucatoru1 - caut subtitrare - ieri, 7 Ianuarie, la ora 11 : 27 p.m., cu cel actual: Subtitrari, cereri si oferte.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma poate ajuta cineva cu subtitrari pentru emisiunile documentare ale lui Richard Wolfson, 'Modern physics for Non-Scientists'? Nu gasesc pe internet. M-ar interesa si cat costa o subtitrare facuta de la 0 (traducere in romana+sincronizare); cat costa relativ la timp sau la numarul de cuvinte traduse, depinde cum se taxeaza.

Un link sa vedeti despre ce e vorba: http://video.yandex.ru/users/quantumnet/view/100/

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×