Sari la conținut
Forum Roportal
K0ntr0VerSy

Gelupanda, Tiramisul lui Dumnezeu

Postări Recomandate

Pai glumim, dar asta e Adevarul.

 

YHWH tuna si fulgera, ucide cu sete si pedepseste ca un scelerat si voi zbierati ca la un film horror ca el de fapt ne iubeste!

 

 

Dar unde e Inculpatul cu Ciocolata?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Alo, de cand slavesti tu un profet care locuieste in pustie si se hraneste cu ierburi, ba le mai si fumeaza si nu mi te inchini mie, trinitatea YHWH-KKK?

Mania mea asupra ta, caci sunt un dumnezeu Gelatinos pana la al saptelea neam!

 

Cand o sa vina vremea, se va implini si Taina Alegeri Apostolilor.

Odele ma vor slavi pe Mine!

 

 

Poftiti, poftiti.

 

E mai degraba o Ceainarie specializata in ceai de tei...ca am inteles ca asta e calmant, poate asa il stapanim pe Gelu Tiramisu.

 

Da cum vine asta nene, un YHWH-...KKK să aibă ca profet un tiramisu?

Păi ori yhwh-ul e un dulce şi atunci, da, merge faza cu gelatinosu de şapte etaje, da sa fie de capsuni, ori e de kkk si trimisu lui e la fel, nu? Sa te fi referit oare la ciocolata? că aşa nu mai stiu pe care să-l aleg.

 

Bravo lui că trăieşte

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai glumim, dar asta e Adevarul.

 

YHWH tuna si fulgera, ucide cu sete si pedepseste ca un scelerat si voi zbierati ca la un film horror ca el de fapt ne iubeste!

 

 

Dar unde e Inculpatul cu Ciocolata?

Huooooo la yhwh din astia, dca tu esti asa, apai da-o man, p-a dreapta..... :o: :P :bye:

Da' sa stii ca tiramisu matale e mai bunut si mai blandut, asa ca, sorry!

Cin' te-a dus cu presu' ca te iubeste? Trebea sa intrebi si tu face to face, asa fac manii adevarati! :P :offtopic: :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nici voi nu mai stiti ce sa credeti despre Psihopat, v-a facut mai confuzi decat Capra Bionica.

Si tu pentru ce esti aici, nu ca sa aduci lumina din lumina, dumnezeu adevarat din dumnezeu adevarat?

Pana ala urma care-i varianta de yhwh care s-a indurat sa-l trimita pe Gelupanda? :offtopic: :cheer: :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×