Sari la conținut
Forum Roportal
K0ntr0VerSy

Gelupanda, Tiramisul lui Dumnezeu

Postări Recomandate

dau si eu buzna

permiteti-mi sa rad un pic

:roll: :lol2: :)

 

Razi cat vrei...e sanatos si pentru suflet si pentru sanatatea trupului. :cheer:

 

 

Ma, tu d-aia crezi in Gizas, doar ca sa iti transforme apa in vin din ala bun, de Focsani?

Acum inteleg.

Eu tot incerc sa discut cu tine pe text, tu nu si nu. E clar ca pe tine te intereseaza Nunta din Caanan doar.

BTW, cat pui la masa, zgarcitule?

 

Dragostea mea de Domnul trece prin stomac si mai ales de cand cu incalzirea climatica a crescut...setea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Iesi afara.

 

Aici e Altarul Meu.

Nu au voie decat cei de parte barbateasca. Dupa Lege, acestia vor fi circumcisi la creier in ziua a saptea.

Gelupanda te va afurisi...asta daca nu cumva indesi ceva la Cutia Milei.

Ca Gelutu are navetele pregatite, doar sa cotizeze lumea la cutie si se duce imediat la en gros.

 

Chiar fac un apel umanitar pentru sfintenia mea.Am ramas fara un sfantz in buzunar si tare bine mi-ar prinde o colecta.Fiecare da cat poate.Eu am sa ma rog pentru voi si Domnul va va binecuvanta.

 

Kontro...lasa si pe doamne sau domnisoare in zona dar cu conditia ca atunci cand posteaza sa poarte batic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chiar fac un apel umanitar pentru sfintenia mea.Am ramas fara un sfantz in buzunar si tare bine mi-ar prinde o colecta.Fiecare da cat poate.Eu am sa ma rog pentru voi si Domnul va va binecuvanta.

Asa bai Gelutu.

Deci realizezi ca mai repede primesti de la noi treizeci de arginti decat de la Paranoic viata eterna?)

Kontro...lasa si pe doamne sau domnisoare in zona dar cu conditia ca atunci cand posteaza sa poarte batic.

Eu sunt un dumnezeu gelos ma.

Doamnele care fac Voia Mea, adica perversiuni fara margini, viata traita in totala depravare, acelea sunt Alesele Mele.

Celorlalte le voi spune: 'Plecati de la mine, blestematelor! V-am cerut sex si nu mi-ati dat. V-am pus sa imi calcati camasa si mi-ati ars-o.'

 

In rest, nu te ingrijora.

Iti voi da eu tot ce ai nevoie: o pereche de sandale din piata si un cearceaf Made in Dragasani.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asa bai Gelutu.

Deci realizezi ca mai repede primesti de la noi treizeci de arginti decat de la Paranoic viata eterna?)

 

N-am vazut in viata mea vreun ban de la cineva de dragul predicilor mele si a cuvintelor care le-am adus direct din cer.Vrei sa spui ca tu vei crea un precedent?E mai usor sa cred in viata vesnica decat in cei treizeci de arginti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Iudo, daca ti-as oferi Viata Eterna si nu banul pe care il roade rugina tu m-ai vinde printr-un sarut.

 

Asa ca mai bine du-te spune ce vezi: moderatorii primesc warn, fetele se excita, conturile se dau inapoi, orbii aud, mutii merg in doua picioare, surzii vad, saraciilor fara prea multa ratiune li se vesteste Evan-K-elia, iar ei cred in basme cu un nene batran nespalat pe picioarele alea imputite pe care si le odihneste bagandu-si-le repetat in lumea asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Iudo, daca ti-as oferi Viata Eterna si nu banul pe care il roade rugina tu m-ai vinde printr-un sarut.

 

Asa ca mai bine du-te spune ce vezi: moderatorii primesc warn, fetele se excita, conturile se dau inapoi, orbii aud, mutii merg in doua picioare, surzii vad, saraciilor fara prea multa ratiune li se vesteste Evan-K-elia, iar ei cred in basme cu un nene batran nespalat pe picioarele alea imputite pe care si le odihneste bagandu-si-le repetat in lumea asta.

 

Cate beri ai baut in seara asta?

Tu nu poti sa-mi oferi viata eterna pentru ca nici macar pe asta nu o ai.Traiesti deja in moarte si ai ajuns in iad.

Eu am si viata asta si siguranta vietii vesnice si din cand in cand mai pica si niste arginti(euro)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×