Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

aici asa e eu am avut si iubit si aveam si note de 10 in cls a 11

..aa si eu la fel..

intr-a 10 -a ..aveam numai 11 ..pe ____

..si aveam si iubita .. :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
zice ca asa scrie in regulament...ca in al 2 lea semestru nu se fac exmatriculari

eu nu cred ca am acces la regulament...nici nu am incercat

 

 

Informatia de care aveai nevoie ti-a dat-o Paul Brahtl.

 

P.S. Regulamentul nu e secret. E afisat la loc vizibil, sau, il gasesti la biblioteca scolii pentru consultare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur c-am mai facut un pustiu de bine pe-aici. :wub:

 

Dar pana la urma ti-ai rezolvat problema?Ai facut rost de regulament?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

buna. m-ar interesa si pe mine tot pt. cineva cum ar putea sa se reinscrie in clasa a 12-a odata ce a fost deja exmatriculat dupa primul semestru. si asta dak s-ar putea, fara sa skimbe profilul si nici forma la care studiaza (la zi). motivul exmatricularii: absentele, incununate cu reactia nervoasa la ora unei profesoare (in timpul unei evaluari la tabla, knd cel in cauza sustine k avea dreptate iar profesoara nu). stiu k au trecut atatea luni, stiu k urma bac-ul, din pacate anul acesta degeaba ... dar macar dak tot e sa repete, sa n-ajunga la cel mai slab liceu din kte exista, si nici la vreo forma de seral sau mai stiu eu cum. multumesc anticipat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

buna! am si eu o intrebare ,nu m-am informat prea mult ,dar am gasit acest forum si ma gandesc ca poate voi stiti .cunosc pe cineva care a fost exmatriculat in clasa a 12-a pt o prostie p care a facut-o la nervi din cauza ca nu au vrut sa-i dea o diploma. el akum trebuie sa repete clasa a 12-a daca vrea sa dea bacul ? sau nu mai poate face nmk ? multumesc anticipat :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
buna! am si eu o intrebare ,nu m-am informat prea mult ,dar am gasit acest forum si ma gandesc ca poate voi stiti .cunosc pe cineva care a fost exmatriculat in clasa a 12-a pt o prostie p care a facut-o la nervi din cauza ca nu au vrut sa-i dea o diploma. el akum trebuie sa repete clasa a 12-a daca vrea sa dea bacul ? sau nu mai poate face nmk ? multumesc anticipat :flowers:

 

Trebuie sa repete anul. Bac-ul il poti da doar daca ai 12 clase TERMINATE.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
buna! am si eu o intrebare ,nu m-am informat prea mult ,dar am gasit acest forum si ma gandesc ca poate voi stiti .cunosc pe cineva care a fost exmatriculat in clasa a 12-a pt o prostie p care a facut-o la nervi din cauza ca nu au vrut sa-i dea o diploma. el akum trebuie sa repete clasa a 12-a daca vrea sa dea bacul ? sau nu mai poate face nmk ? multumesc anticipat :wub:

Dacă exmatricularea este cu drept de re

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×