Sari la conținut
Forum Roportal
vorbaretu

Dragon ball (db,dbz,db gt)

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Dragon Ball Z erau alea cu Songoku ce se difuzau prin '99 ? :|

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu sunt fan DRAGON BALL ... aş vrea macar sa vad reluarile nu am pierdut nici unu episod

Stiu ca plecam de la scoala numai sa le urmaresc.ERAM UN MARE FAN

Editat de Angel.
şi eu aş vrea măcar să scrii corect, fără mirckisme. thanks.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Va zik eu ascultati toti aici CICA DUPA DB/GT vor fi db af adik db afte future asta inseamna asa am auzit si cica cor fi gata peste 3 ani sau 2 nush sigur dar sigur vor fi va zik EU.... :flowers: ......INK CEVA CEI CU RAHATUL ALA DE NARUTO ?VAI SI AMAR DE EL ESTE CRED CA UNUL DINTRE CELE MAI PROASTE DESENE ....CE FATA AU AIA ZICI CAS SATANE.... :flowers: DECI CELE MAI FAINE ANIME CARE EXISTA SI VOR EXISTA SUNT DBZ ASTA ESTE SIGUR....PT TOI FANI ANIME DBZ TINETIO TOT ASA .DBZ ROCKS

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asa,deci as vrea sa stiu de ce nu se mai difuzeaza Dragon ball z nicaieri in lume?

Si as vrea mai multe "noutati"...s-a mai auzit ceva de Dragon ball?Va mai fi vro continuare?

Cand eram mai mic ma uitam la aceste desene si erau super!!!:lol: si acu le urmaresc ,dar pe calculator....

Apropo stiti cumva daca exista episoade traduse si in romana?Nu de alta dar facusem un pariu mai demult cu un amic ca nu v-a gasi db tradus in romana :lol: ;)

 

Va astept cu detali :lol:

 

Din pacate pt u ai cam pierdut pariul, dak ai timp si rabdare sa le cauti le gasesti p torent si traduse in romana. Dar de ce vrei sa le vezi la tv?? Parerea mea e k mai bine le vezi p calculator decat la tv cu cate un ep p zi/saptamana si uneori nici nu le dau in ordine. Ma uitam si yo la ele cand eram mai mica la tv, mi se pare k erau p tvr, si ma enerva ca trebuia sa astept pana a doua zi k sa mai vad un ep. Yo le-am revazut acum ceva timp p pc si am stat o saptamana in fata la pc k sa vad toate seriile. Cu toate k sunt fan DB filmul este o porcarie, mi se pare insultator ca au facut assa ceva pt un anime atat de bun.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×