Jump to content
Forum Roportal
Liviu.

Prodigy

Recommended Posts

Eu am ascultat si ascult cu placere "Always outnumbered never outgunned"!

Britanicii sunt tari pe felia lor,iar chestia asta am mai spus-o si la topicul cu muzica electro!

Dar cum aici majoritatea sunt metalisti,nu prea asculta ei asa ceva!

bai ai fi uimit :doh:

uite metalistu` care inca merge la cumparaturi cu tricou` cu music for the jilted generation. aveam fat of the land caseta originala, pacat ca nu mai am ustensila la care s-o ascult. din pacate am ascultat destul de putin in zona asta (am cam luat-o pe goth/darkwave/industrial), dar prodigy still rocks :flowers:

ascult si eu ceva piese de la prodigy(firestarter,breathe,smack my bich)dar nu ma declar fan :flowers:

Edited by Killarescu

... de la "Baby's got a temper" lansat prin 2000-2001, ce-i drept, nu s-a mai auzit nici un "semn de viatza" considerabil din partea lor! Cu toate astea...chiar daca muzik lor va deveni clasica, desupeta, de epoca (Doamne Fereste, nici chiar asa) eu tot o sa-i ascult desi nu sunt fan Prodigy! prodigy ramane in continuare mai mult decat o muzik: e o forma de exprimare :spiteful:

Ce formatia lui peste e aia ? :P

:cry:

festivalul e la sfarsit de saptamana. eu as merge le The Prodigy. dar duminica de la 23 cand au spectacol eu nu pot... ca lucru a doua zi.... intelegi.... :)