Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Eu am ascultat si ascult cu placere "Always outnumbered never outgunned"!

Britanicii sunt tari pe felia lor,iar chestia asta am mai spus-o si la topicul cu muzica electro!

Dar cum aici majoritatea sunt metalisti,nu prea asculta ei asa ceva!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

bai ai fi uimit :doh:

uite metalistu` care inca merge la cumparaturi cu tricou` cu music for the jilted generation. aveam fat of the land caseta originala, pacat ca nu mai am ustensila la care s-o ascult. din pacate am ascultat destul de putin in zona asta (am cam luat-o pe goth/darkwave/industrial), dar prodigy still rocks :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ascult si eu ceva piese de la prodigy(firestarter,breathe,smack my bich)dar nu ma declar fan :flowers:

Editat de Killarescu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

... de la "Baby's got a temper" lansat prin 2000-2001, ce-i drept, nu s-a mai auzit nici un "semn de viatza" considerabil din partea lor! Cu toate astea...chiar daca muzik lor va deveni clasica, desupeta, de epoca (Doamne Fereste, nici chiar asa) eu tot o sa-i ascult desi nu sunt fan Prodigy! prodigy ramane in continuare mai mult decat o muzik: e o forma de exprimare :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce formatia lui peste e aia ? :P

:cry:

festivalul e la sfarsit de saptamana. eu as merge le The Prodigy. dar duminica de la 23 cand au spectacol eu nu pot... ca lucru a doua zi.... intelegi.... :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×