Sari la conținut
Forum Roportal
nightwish

Propuneri moderatori

Postări Recomandate

(Ne)simtescu + Ynamicul#789 = un exemplu de asa NU. Ce faceti nu este constructiv.

 

As vrea totusi sa intelegi ca aici nu e vorba de care primeste mai multe voturi. Ideea era sa se faca cat mai multe propuneri, sa avem un punct de plecare....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
(Ne)simtescu + Ynamicul#789 = un exemplu de asa NU.

 

 

Incearca sa nu ma pui in aceeasi oala cu user-name-ul asta luat de pe mirc.

Si ca sa nu fiu offtopic ii propun pe urmatorii la sectiunea "Bla bla bla": asta cu plusul in fata, Dunadan, SeqenenreTao si Kontroversy - ca sa aiba parte si plusatul de un sprijin.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Incearca sa nu ma pui in aceeasi oala cu user-name-ul asta luat de pe mirc.

Si ca sa nu fiu offtopic ii propun pe urmatorii la sectiunea "Bla bla bla": asta cu plusul in fata, Dunadan, SeqenenreTao si Kontroversy - ca sa aiba parte si plusatul de un sprijin.

asta nu e motiv serios :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce faceti nu este constructiv.

 

As vrea totusi sa intelegi ca aici nu e vorba de care primeste mai multe voturi. Ideea era sa se faca cat mai multe propuneri, sa avem un punct de plecare....

 

 

Daca se considera ca eu postez degeaba pe forum (si cel putin 3-4 useri pot dovedi asa ceva) cer sa-mi fie anulat contul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca se considera ca eu postez degeaba pe forum (si cel putin 3-4 useri pot dovedi asa ceva) cer sa-mi fie anulat contul.

 

Asta e atitudine "m-am suparat, imi iau jucariile si plec". Nu avem nevoie de asta.

 

Si inainte de a-mi rastalmaci afirmatiile, citeste randurile, nu printre ele.

 

 

Am spus ca nu este constructiv ce faci tu cu marlboro... adica a va lua reciproc de "mana".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asta e atitudine "m-am suparat, imi iau jucariile si plec". Nu avem nevoie de asta.

 

Si inainte de a-mi rastalmaci afirmatiile, citeste randurile, nu printre ele.

 

 

Am spus ca nu este constructiv ce faci tu cu marlboro... adica a va lua reciproc de "mana".

 

 

Asa cum tu poti interpreta postarile mele, la fel si pe mine m-a luat probabil valul confuziei. Totusi nu-mi este atat de greu sa citesc afirmatiile tale, ca si cum ar fi niste randuri scrise de Iorga.

Nu m-am suparat, ci chiar ar trebui sa se faca un topic in care userii sa scrie nemultumirile legate de alti useri si daca un nr mai mare de 4 useri sa zicem critica aceeasi persoana, ar trebui din proprie initiativa sa ceara suspendarea contului. Deocamdata numai eu sustin asa ceva... de restul nu ma intereseaza ce vor.

Editat de (Ne)simtescu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Lol. :spiteful:

 

 

Nu cred ca e momentul potrivit pentru astfel de reactii.

Editat de (Ne)simtescu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×