Sari la conținut
Forum Roportal
_Radu

Despre, cu si pentru atei.

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

eu am crezut ,acum nu mai cred ! vreau sa cred dar am o retinere. eu sunt undeva intre ateu si credincios! si de ce zic asta : eu ma "rog" pt familia mea ,pt oamenii care ma iubesc ,pt cei care sunt mai rau ca mine ,dar nu o mai fac pt mine ! sotul meu era ateu inversunat inainte ,acum crede in d-zeu si se roaga ,asa cum faceam eu inainte !a trebuit sa ma pierd pe mine ca sa se salveze el ,si nu imi pare rau ! as face.o din nou dc ar trebui! asa ca dc d.zeu exista cand va veni clipa mea ,sper sa tina cont de mine ,cum am fost ca persoana si de binele pe care l.am facut in viata !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu am crezut ,acum nu mai cred ! vreau sa cred dar am o retinere. eu sunt undeva intre ateu si credincios!

,sper sa tina cont de mine ,cum am fost ca persoana si de binele pe care l.am facut in viata !

Sper sa tina.

Dar cum este aia intre ateu si credincios. Sau de ce nu ai mai crede.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sunt intre si intre ,deorece am nevoie sa cred in divinitate ,dar ratiunea imi spune ca nu are sens ! si dc nu mai cred e pt ca am avut o experienta prea dureroasa ,care m-a marcat ,si dupa ,din "inger" am devenit "demon"! asta nu inseamna ca fac rau intentionat cuiva ,doar ca am inceput sa le platesc celor care m-au ranit ,si acum diferit de inainte ,dau fiecaruia ceea ce merita ! cum sunt tratata asa tratez ! acum ai inteles de ce sunt intre ateu si credincios

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cand l-au rastignit ateii comunisti pe Isus?Exista asa ceva acum 2008 ani?

Da, vezi in manulalele de .....istorie alternativa. :roll: :think: :blink: <_<

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×