Sari la conținut
Forum Roportal
umilitul

Sfinti si icoane

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

nu am citit nici o biblie pana acum asa ca nu am de unde sa stiu CARE BIBLIE CONTINE ADEVARUL!

 

Una singura ...Biblia hazlie!

 

Fara gluma!!!!

Editat de Sikaryan

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vrajitoareo,

de ce nu nu ramai la ocultism.

Ghiceste in carti,in ghioc sau in margele.Lasa in pace numele Domnului Isus care nu este un om care a crezut intr-o utopie ci este Insusi Cel care te-a cacat si are grija de tine pana cand...va fi prea tarziu.

 

Pe tine sigur te-a afectat luna plina, dar stai linistit ca nu esti singur aici, sleata de barbari de asteapta. Cu siguranta te vor primi cu bratele deschise.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu sunt eu in masura sa judec daca e bine ca VOI sa va inchinati la icoane.....pentru ca ai pus o intrebare capcana. Dar iti raspund in numele meu - e bine, nu ma doare spatele, n-am facut herpes niciodata si nici alte dracovenii microbiene. Cand ma inchin imaginii din icoana.....inima mea se indreapta spre Dumnezeu si nicidecum spre calitatea lemnului de artar sau ce-o fi.........

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Una singura ...Biblia hazlie!

 

Fara gluma!!!!

 

Si eu am citit-o pe la 15 ani si am fost indus in eroare de autorul ei satanist.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Siiiiiigur ca da!

Dar mai intai ar trebui scosi profesorii care-si ciupesc elevele de fund, educati cei care se drogheaza in toaletele institutiilor.

Sa iti mai spun......Sau tot ti se pare o prioritare rama de pe perete?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×