Sari la conținut
Forum Roportal
Aedrius R.J

Perversitatea

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Perversii sunt acele persoane care cred ca femeile de exemplu sunt doar niste bucati de carne apetisanta, cu care sa-si satisfaca nevoile primare :lol: Nu au sentimente ci doar dorinte si fantezii. Circula diferite videoclipuri si pe alte site-uri cu barbati care umbla cu camera dupa ei vrand sa fotografieze sau sa filmeze femeile prin magazine pe sub fuste :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Concluzia este ca da sunt niste oameni bolnavi care vor sa faca rau avand o placere diabolica si care violeaza totodata femei, copii si batrani neavrand scrupule si fiind numiti si paria societatii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Exista malignitate sexuala, ceva ce poate fi considerat ca fiind rau, si nu doar o particularitate. Am citit azi despre un tip din Canada, super pilot, super functie in aramata alora, casatorit, viata, familie, cariera...pe ascuns fura lenjerie de femei, se masturba in ea, se filma cand o facea...a torturat si omorat 2 femei. Citem si ma intrbam: o fi vreunul din asta in anturajul meu si nu imi dau seama? Pe de alta parte: cum te poti apara de asa ceva?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Concluzia este ca da sunt niste oameni bolnavi care vor sa faca rau avand o placere diabolica si care violeaza totodata femei, copii si batrani neavrand scrupule si fiind numiti si paria societatii.

 

nope, sunt numiţi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ideea e: cum ajungi sa disociezi gratificatia sexuala proprie de orice valori morale? Sexulaitatea se innabuse sub dictatura moralului by default, in prezent, si cred ca din cauza asta apare explozia, rebeliunea.... daca am fi mai relaxati, poate ar fi mai bine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×