Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

cu 5000 ce golf hmm :roll: daca mias lua golf as prefera un golf 4 :pee hihihihi si decat un golf naspa mai bine un logan nou nu?tay tay

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

totusi nu vreau sa fiu printre primi care isi iau (sau care iau teapa), asa ca mai bine mai astept umpic pana vad cum se somporta si cu trecerea timpului. am rabdare ca orice pescar :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ma gandesc sami iau ceva jenti mai faine pentru dacia mea. aici am gasit la 10 milioane...cam scumpe. pe la voi cum is preturile?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

parerea mea e ca nu merita sa bagi bani intr-o dacie...daca vrei ceva nu prea scump...ca mai jos de atat nu exista in meseria asta iti recomand un golf 2 '85-'89 pe care il iei cu 1500-2500$ si in care mai bagi inca vreo 1000$...parerea mea...care este

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ilegal racing ::): , ma eu abea am 16 ani da sunt disperat dupa tuning , din bmw`u ala care ma asteapta pan la 18 ani il tunez dee tot :pee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din cate stiu nu ai voi sa modifici masina absolut de loc, nici macar tipul becurilor nu ai voie sa-la schimbi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Din cate stiu nu ai voi sa modifici masina absolut de loc, nici macar tipul becurilor nu ai voie sa-la schimbi.

 

la ce ? :?:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Andrei, atat timp cat piesele pe care le pui sunt omologate poti sa schimi absolut orice...doar ca trebuie sa faci o vizita la Registrul Auto Roman dupa faci respectiva modificare

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Andrei, atat timp cat piesele pe care le pui sunt omologate poti sa schimi absolut orice...doar ca trebuie sa faci o vizita la Registrul Auto Roman dupa faci respectiva modificare

 

Nu stiam asta, oricum majoritatea celor care iti fac tunning o fac ilegal.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×