Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

ziceti si voi care ce ati tunat la masinile voastre poate ma mai inspir.

eu am o dacie ::roll::

deocamdata numai praguri laterale un cas cu ceva basi, o toba umpic mai faina si ma gandesc sami pun jenti mai groase

sau daca nu o aveti tunata macar aberati cum ati vrea sa fie.

:)

uitativa pe lincau asta sa vedeti o dacie tunata frumos

http://www.4tuning.ro/bazar/bzdet.asp?id=2143

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Arata foarte bine Dacia din imagine.

Parerea mea este ca mai bine cumperi o masina straina decat o Dacie modificata de 6000 de Euro. Nu cred ca se merita sa modifici foarte mult la o Dacie. Doar pentru confortul si siguranta ta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu cred ca masina nemodificata o fost cam 100 de milioane si tuningu nu cred ca o costat mai mult de 50

:dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca as vrea sa tunez ceva nu as tuna o dacie in nici un caz:) :!: cea mai tare masina tunata pe care am vazuto este un peugeut 206 mortala:) despre dacia din imagine arata bine dar tot dacie este:pe :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am vazut si eu peugeot 206 tunat. pot spune ca e fain dar te cam costa.

cu o dacie iesi destul de ieftin si arata fainuc.

dar oricum dacia nu poti spune ca e o masina sigura. sau macar rezistenta

:dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca as vrea sa tunez ceva nu as tuna o dacie in nici un caz:) :!: cea mai tare masina tunata pe care am vazuto este un peugeut 206 mortala:) despre dacia din imagine arata bine dar tot dacie este:pe :roll:

 

Salut camita18 si bine ai venit in comunitatea Roportal.

 

Sunt de acord cu tine, nu prea se merita sa faci investitii mari intr-o Dacie chiar daca va arata mult mai bine asa.

 

In ceea ce priveste siguranta pasagerilor aceasta lasa mult de dorit. Am vazut dacii dupa accidente si pot spune ca nu as fi vrut sa fiu in locul pasagerilor. Dacia Logan am vazut ca a primit 3 stele la securitate deci sa-a imbunatatit destul de mult acest aspect.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sal nu stiu ce sa zic in caz de accident si masinile straine de exemplu fiat punto la un accident se face varza deci in acest domeniu nu numai noi stam asa prost credema o prietena a avut accident cu punto si a fost varza masina a trebuit schimbata"":) :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

chiar ma gandeam si eu la siguranta loganului dar nu stiu daca modelul standard are airbag. am inteles ca aduce tabla din slovenia parca, nu ca si inainte de la galati.

totusi sar putea sa fie ceva de masina asta.

oare cum ar arata tunata? :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sal virus pai sa avem rabdare sa iasa pe piata apoi sa aiba cineva inspiratie sa o tuneze apoi sa ne uimeasca :roll: putintica rabdare si vom vedea sigur si un logan tunat cat despre airbag trebuie sa aiba deoarece si solenta e dotata cu asa ceva:pe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

te salut camita18, vad ca esti online, eu de banii aia mai bine mias lua un golf pe care las modifica dupa placul meu. :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×