Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Parerea ta.

Eu sincer nu vreau sa ajung vreo-data pe la politie sau prin puscarie deci nu as risca, sincer.Parerea mea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

parerea ta:) probabil ca ai si tu ceva pentru care ai risca sa ajungi la puscarie...sau poate ca ai un instinct de autoconservare foarte dezvoltat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sal all...am vaz ca vrb de dacia logan...puteti sa-mi spuneti daca este mai mare fata de celalalte?...ma refer la nova,supernova...daca este vreo diferenta de marime..ca de tunat am vaz ca e usor de tunat...are si putina aerodinamica...frumoasa:de

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am inteles ca spatele are cam dimensiunile unui passat (modelul nou), deci e mai mare decat versiunile precedente de Dacia. Ma gandesc ca intra in clasa medie (nu in cea compact ca pana acum).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

deci o sa fie calumea...eu cat de tare nu suportam dacia acum asa de tare vreau logan:)))...daca tot sa-au strufocat sa o scoata asa periculoasa sper ca si mototrul sa fie ceva de capul lui:)...mc la i g i u sa ptr informatii:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aveam ceva date despre motor, dar le am de mai demult si nu sunt la indemana. Ideea ce am desprins-o e ca e un motor bun la raport pret/performanta, cel de supernova. Si mai e motorizarea de 90cp care nu straluceste la consum (in clasa asta) dar are performante bune. Banuiesc ca asta te intereseaza.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×