Sari la conținut
Forum Roportal
neuron

Religia in scoli, pro sau contra?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

măi, cu at

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa nu vorbesti urat cu Raul ca te sparg. Stiu io cine esti tu... ala care nu crede ca merita CFR sa ia titlul...ai de grije.... :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa nu vorbesti urat cu Raul ca te sparg. Stiu io cine esti tu... ala care nu crede ca merita CFR sa ia titlul...ai de grije.... :flowers:

Eu tre sa recunosc ca mi-a luat cateva minute sa-mi aduc aminte de tine. Nu stiam ca Raul si-a tras si caine de paza. A venit sa-l testeze tocmai pe un topic despre religie.. Bravo lui! :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa nu vorbesti urat cu Raul ca te sparg. Stiu io cine esti tu... ala care nu crede ca merita CFR sa ia titlul...ai de grije.... :flowers:

:crazy:

 

Eu tre sa recunosc ca mi-a luat cateva minute sa-mi aduc aminte de tine. Nu stiam ca Raul si-a tras si caine de paza. A venit sa-l testeze tocmai pe un topic despre religie.. Bravo lui! :cry:

măi, de ce nu'ţi place ţie să fi un domn ? :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De ce nu se face ceva EDUCATIE ETICA-MORALA,si cursuri de ISTORIE A RELIGIILOR...si nu tinute de catre preoti...ca ei au ideile lor (pardon,ca nu sunt ale lor...).Si,ceva consiiere psihologica si educatie sexuala ar prinde bine!

Nu indoctrinare Cretin-Ortodonta!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De ce nu se face ceva EDUCATIE ETICA-MORALA,si cursuri de ISTORIE A RELIGIILOR...si nu tinute de catre preoti...ca ei au ideile lor (pardon,ca nu sunt ale lor...).Si,ceva consiiere psihologica si educatie sexuala ar prinde bine!

Nu indoctrinare Cretin-Ortodonta!

 

subscriu...

 

...si stau si ma intreb de ce... cumva lucram pe aceeasi frecventa? :flowers: :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×