Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

1. Scopul acestui minunat topic este sa discutam brandul femeii trecute de 30. Dupa cum se stie brandul e nume, logo, dar si un pic mai mult.

Bun, cum vedem femeia de 30?

E tarziu sa faci scoala la varsta asta? E tarziu pentru copii? Pentru indragostiri?

Editat de Kilkoana

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cam cat de trecuta de 30 sa fie ? :P

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

E tarziu sa faci scoala la varsta asta? E tarziu pentru copii? Pentru indragostiri?

 

Acum serios, varsta nu trebuie sa fie un impediment pentru a'ti schimba viata . :salut:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dpmdv, dupa 30 de ani am inceput sa ma simt altfel: mai increzatoare, mai puternica, mai putin dispusa sa fac pe plac celorlalti in detrimentul meu, am inceput sa gindesc cu capul meu si sa pun in practica ceea ce gindesc astfel.

Iar rezultatele au fost interesante: mai multa apreciere si mai mult respect din partea celorlalti, desi intr-o prima faza nu le-a suris schimbarea de atitudine.

Am simtit ca infloresc si ca traiesc mult mai intens ca pina la 29+, am devenit mai constienta de feminitate si de propria valoare.

Si mi-am dat seama ca "femeia la 30 de ani" a lui Balzac este doar o figura de stil, nu e virsta la care femeia moare, isi inceteaza existenta, dimpotriva :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

foarte frumos ai spus, Cassandra.

insa zic sa-i rugam si pe domni sa se exprime la acest subiect.

oare ne-a place ce-om citi?

:P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pentru indragostiri?

Dacă mama ar fi femeia-etalon... ar trebui sa deschid topicu' "Femeia după 46 de ani". :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da, ar fi interesant de citit ce avioane au in cap nenii despre noi. ca eu nu mai pricep.

 

Casandra.....nota 10.

 

 

Kilko, daca lasam deoparte prejudecatile, inhibitiile si comparatiile, putem face muuuuuuuuulte dupa 30 de ani.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Bun, cum vedem femeia de 30?

E tarziu sa faci scoala la varsta asta? E tarziu pentru copii? Pentru indragostiri?

 

 

Depinde,de caz la caz. :P

 

Pentru scoala si iubire,nu exista limite. :salut:

 

Pentru copii insa,trebuie sa se grabeasca. :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca ar fi sa aleg intre o fata de 20 + si intre una de 30+ , cu siguranta as alege a 2'a varianta .

 

noroc ca nu trebuie sa si aleg . :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×