Sari la conținut
Forum Roportal
Andrei

Zapp - The next generation network

Postări Recomandate

Hranesti corporatiile care sug sangele poporului sarman. :o:

 

Invers. Exemplar din poporul sarman, sug sangele corporatiilor beneficiind in nume personal de servicii platite din banii lor :flowers: Vei primi oricum un mesaj de la Schimbarea, care nu se va prinde de gluma si te va dori de sotie. Asta, bineinteles, dupa ce te depinguinizezi total :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am avut o experienta destul de proasta cu acest operator...cei care vor sa rezilieze contractul trebuie sa o faca cu 60 de zile inainte sa se termine...daca mai ai ceva bani la ei iti gasesc ei ca de fapt ai depasit cateva zile la un moment dat si nu iti mai dau banii inapoi.

 

Nu sfatuiesc pe nimeni sa treaca pe zapp...telefoane proaste, retea proasta...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
stiti ceva de noua oferta zapp cu internet nelimitat parca de 12 $ , imi pute-ti spune si mie mai multe!

sa stii ca eu internet zapp nelimitat de 9,99 usd plus tva. insa nu prea il recomand nimanui pt ca mai mult de 10 - 15 kbps nu prea scoti, decat f.f.f.f rar,

media de download e de 3-5 kbps.

servicii indoielnice, dar pt ca nu am alternativa unde stau (intr-un sat la 12 km de Baia Mare) asta e, e mai bun decat nimik.

astept cu nerabdare adsl de la romtelecom

zapp trebuie sa fie ultima optiune posibila

vorbesc f.f.f. serios

bafta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am si eu o maaaaaaaaaare nevoie de un sfat... stau la casa intr-un oras monopolizat de rds, dar al naibii k nu fac nika pt case si nu am nici o posibilitate de internet din cauza infrastructurii... click net iese again din discutie..intrebarea e k..desi am un router wireless nu imi merge deloc...ar fi indicat sa folosesc serviciul de net de la zapp? fie el si la abonam maxim?..imi doresc conexiune buna viteza buna si un numar mare de ore de navigare..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am si eu o maaaaaaaaaare nevoie de un sfat... stau la casa intr-un oras monopolizat de rds, dar al naibii k nu fac nika pt case si nu am nici o posibilitate de internet din cauza infrastructurii... click net iese again din discutie..intrebarea e k..desi am un router wireless nu imi merge deloc...ar fi indicat sa folosesc serviciul de net de la zapp? fie el si la abonam maxim?..imi doresc conexiune buna viteza buna si un numar mare de ore de navigare..

Foloseşte Zapp sau oricare alt operator de telefonie mobilă pentru uplink şi un cont de satelit de 35 de euro pentru downlink.

 

http://www.broadsat.com/en/opensky/products/satsurf/index

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×