Sari la conținut
Forum Roportal
ActorGrabit

Iti place sa faci dragoste fara sa pui suflet?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

mda ........bun topic-ul....dar ce ne facem cind celalt nu pune suflet???si descoperim prea tirziu.....? :P 8)

 

celalalt...scuze! :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mda ........bun topic-ul....dar ce ne facem cind celalt nu pune suflet???si descoperim prea tirziu.....? ;) :roll:

 

Toata lumea pune suflet cand face dragoste si chiar cand face sex.Cand faci ceva de si cu placere pui suflet.Ca,dupa aceea,descoperi ca pasiunea s-a consumat pentru celalalt...e riscul fiecaruia.Nu prea mai ai ce face.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Toata lumea pune suflet cand face dragoste si chiar cand face sex.Cand faci ceva de si cu placere pui suflet.Ca,dupa aceea,descoperi ca pasiunea s-a consumat pentru celalalt...e riscul fiecaruia.Nu prea mai ai ce face.

In sfarsit cineva care se exprima concret. :roll:

;)

 

adevarat, perfect de acord

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cred ca intrebarea se contrazice din start.nu poti face dragoste fara suflet.numai sex'ul se poate face instinctiv..animalic..fara sentimente incluse.

mi'e teama ca in sex se confunda cantitatea cu calitatea.iar acea..'calitate'..intensitate nu o pot da decat sentimentele .

post-140509-1205619496_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cred ca intrebarea se contrazice din start.nu poti face dragoste fara suflet.numai sex'ul se poate face instinctiv..animalic..fara sentimente incluse.

mi'e teama ca in sex se confunda cantitatea cu calitatea.iar acea..'calitate'..intensitate nu o pot da decat sentimentele .

se contrazice sau nu, "a face dragoste" este un vorba mult prea mult auzita si folosita, chiar mai des decat "a face sex" si tocmai din cauza asta s-au nascut si intrebarile: oare toti care se lauda ca fac dragoste o fac din suflet? Chiar asa sufletista e lumea si nu stiu eu?! Nu cumva exista si putina ipocrizie si rusine prost inteleasa la mijloc?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Banuiesc ca da, daca esti foarte beat, poti sa nu pui nici suflet , nici prezervativ si atunci.......consecintele pot fi mult mai misto decat acrobatia in sine.

Asa-i ca stiu sa gandesc ca un barbat? :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Banuiesc ca da, daca esti foarte beat, poti sa nu pui nici suflet , nici prezervativ si atunci.......consecintele pot fi mult mai misto decat acrobatia in sine.

Asa-i ca stiu sa gandesc ca un barbat? :crazy:

 

Si te mai miri de ce te simti atras(a) de femei :lol2: :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Toata lumea pune suflet cand face dragoste si chiar cand face sex.Cand faci ceva de si cu placere pui suflet.

 

Subscriu si merg chiar mai departe: depinde ce fel de "suflet" pui... ca nici el nu e mereu constant de bun si frumos, dar tot suflet e...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×