Sari la conținut
Forum Roportal
ActorGrabit

Iti place sa faci dragoste fara sa pui suflet?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Si daca aceste momente sunt in fiecare zi? :jester:

Chiar daca sunt in fiecare zi , tot nu ajunge... Nu cred ca exista om care sa se poata satura de dragoste... Daca iubesti , simti nevoia sa oferi din ce in ce mai mult ...

 

Femeia trebuie sa aiba siguranta ca barbatul care o lasa insarcinata nu o va parasi si o va ajuta sa creasca copilul.Chiar daca nu se ajunge la copii femeile tot au instinctul asta de a nu fi parasite.

Femeia isi doreste sa isi creasca copilul intr-o familie . O femeie nu poate avea siguranta ca nu va fi parasita . Sunt multe femei care isi cresc copiii singure .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cum adica..."iti iese mai bine cand pui suflet"????

Haide!Si cand faci sport pui suflet...sau iese sufletul din tine....Cum o-ntorci,cum nu....tot la suflet ajungi. :doh:

Mai nu e chiar asa! Mi s-a intamplat odata ca de mult ce o iubeam si ma gandeam la ea, sa uit sa cumpar prezervative. Duminica noaptea la ea acasa, nici o farmacie deschisa prin apropiere.. pana la urma n-am mai facut nimic. :jester: O iubeam mult dar nefiind decat de o luna si ceva cu ea si nefacandu-ne analizele..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mai nu e chiar asa! Mi s-a intamplat odata ca de mult ce o iubeam si ma gandeam la ea, sa uit sa cumpar prezervative. Duminica noaptea la ea acasa, nici o farmacie deschisa prin apropiere.. pana la urma n-am mai facut nimic. :) O iubeam mult dar nefiind decat de o luna si ceva cu ea si nefacandu-ne analizele..

Daca o iubeai asa mult, o faceai fara prezervativ,si va pregateati chiar si pentru bebe . Cu alte cuvinte,nu mai conta,nu va mai gandeati la nimic.

 

on-topic: Nu poti face dragoste fara sa iubesti omul de langa tine,si chiar daca il iubesti,uneori mai ai nevoie si doar de sex. (machine) .

Nu stiu cat de bine am inteles ce-a vrut sa spuna topicul, dar eu fac dragoste cu sufletul si sex cu pasiune.

 

Cu alte cuvinte, doar sex. Iti iese mai bine cand pui suflet si te implici puternic sau, din contra, atunci cand o faci cu sange rece, tehnic, metodic, sistematic sau cum mai vreti voi?

Btw, si cand faci sex cu sange rece,asa cum spui tu,tot te implici. Implicatiile exista in orice conditii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dragoste ? ;) ce-i aia ? :flowers:

 

fac numai sex ! :)

 

Daca o iubeai asa mult, o faceai fara prezervativ,si va pregateati chiar si pentru bebe . Cu alte cuvinte,nu mai conta,nu va mai gandeati la nimic.

 

on-topic: Nu poti face dragoste fara sa iubesti omul de langa tine,si chiar daca il iubesti,uneori mai ai nevoie si doar de sex. (machine) .

Nu stiu cat de bine am inteles ce-a vrut sa spuna topicul, dar eu fac dragoste cu sufletul si sex cu pasiune.

 

Btw, si cand faci sex cu sange rece,asa cum spui tu,tot te implici. Implicatiile exista in orice conditii.

unul din putinele tale postari cu care sunt de acord :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
fac numai sex ! :)

 

unul din putinele tale postari cu care sunt de acord :flowers:

Sunt convinsa ca esti de acord ,tocmai ai spus totul prin afirmatia de mai sus! ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca o iubeai asa mult, o faceai fara prezervativ,si va pregateati chiar si pentru bebe . Cu alte cuvinte,nu mai conta,nu va mai gandeati la nimic.

 

on-topic: Nu poti face dragoste fara sa iubesti omul de langa tine,si chiar daca il iubesti,uneori mai ai nevoie si doar de sex. (machine) .

Nu stiu cat de bine am inteles ce-a vrut sa spuna topicul, dar eu fac dragoste cu sufletul si sex cu pasiune.

 

 

Btw, si cand faci sex cu sange rece,asa cum spui tu,tot te implici. Implicatiile exista in orice conditii.

Nu e vb de copil. Oricat ar fi dragostea de mare, cand cei doi nu si-au facut analizele, fara prezervativ nu avem ce discuta! Si nu stiu prea multe, surpriza poate sari de unde te astepti mai putin.

 

Bine, pasiunea e si asta un sentiment. Doar cand faci un sport de performanta si vrei sa castigi un meci important, ai nevoie de pasiune, daruire, etc. Dar comparativ cu sentimentul suprem, toate astea inseamna "rece, sistematic, etc" cum am zis mai sus.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cu alte cuvinte, doar sex.

 

Sex, fara implicare sentimentala si fara resentimente... pt unii suna ciudat, insa pt mine e ceva normal.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca o iubeai asa mult, o faceai fara prezervativ,si va pregateati chiar si pentru bebe . Cu alte cuvinte,nu mai conta,nu va mai gandeati la nimic.

 

on-topic: Nu poti face dragoste fara sa iubesti omul de langa tine,si chiar daca il iubesti,uneori mai ai nevoie si doar de sex. (machine) .

:mellow: Ma tem ca esti extrem de naiva, un barbat face sex cu prezervativ findca se teme de alte complicatii si discutii in caz de ceva, nicidecum de bebe ..aia este cea mai din urma grija a lui. :)

Iar la ..on-topic..poti, dar tu nu ai cum sa stii ,ca nu esti barbat. :tease:

..e o chestie de orgoliu masculin.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
..e o chestie de orgoliu masculin.

:mellow: la fel cum e o chestie de orgoliu feminin cand il vezi ca pleaca dupa prezervativ... si uite asa, se intalnesc orgoliile... si se duce dragostea, ramane doar ... sex :)

Editat de estella

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:cheer: la fel cum e o chestie de orgoliu feminin cand il vezi ca pleaca dupa prezervativ... si uite asa, se intalnesc orgoliile... si se duce dragostea, ramane doar ... sex :mellow:

Numai unul prost, ar veni nepregatit..:tease: :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×