Sari la conținut
Forum Roportal
ActorGrabit

Iti place sa faci dragoste fara sa pui suflet?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu cred ca exista placere daca nu te implici. Mai bine ma uit la un film decat sa nu ma implic. Mai dureros este atunci cand tu te implici iar celalalt nu da doi bani...Pfff

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
inseamna ca celalalt (in mintea mea fiind femeie) e o tarfa...

 

Poate si tarfa aia iubeste pe altul si incearca sa se vindece aruncandu-se in alte relatii , traind cu impresia ca asa il va uita pe ala sau ca se va razbuna pe el. Sunt multe cazuri si foarte multe particularitati. Nu exista perfectiune :swoon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cu alte cuvinte, doar sex. Iti iese mai bine cand pui suflet si te implici puternic sau, din contra, atunci cand o faci cu sange rece, tehnic, metodic, sistematic sau cum mai vreti voi?

 

"doar sex" este o necesitate , nu o placere. Cum o fi sexul asta metodic , pe secvente ale actiunii sau cum? :cheer:

 

 

"sexul fara sentimente reciproce nu are nici o valoare..."

Sexul are valoare de sex , nu trebuie confundat cu altceva. Si ceva sentimente reciproce exista-atractia fizica, e suficient.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cu alte cuvinte, doar sex. Iti iese mai bine cand pui suflet si te implici puternic sau, din contra, atunci cand o faci cu sange rece, tehnic, metodic, sistematic sau cum mai vreti voi?

:blink:))

Cum e aia mah tehnic metodic ????

:blink:) sistematic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:blink:))

Cum e aia mah tehnic metodic ????

:blink:) sistematic.

pai...

am impresia ca face o schita-grafic in trei axe--x--y--z--

in grafic cred ca sunt trecute si nivelul de efort precum si distantele dintre anumite puncte..

daca se pricepe la desen poate schiteaza si pozitia celor doua corpuri aflate in miscare.

hm

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca merge doar cu sex..Mie una nu-mi place.Eu ma implic(sau cel putin incerc) sufleteste si mental pe langa fizicin tipul actelor sexuale.Fara parca nu are nici un farmec.Imi place sa ridic actul sexual pe alte culmi decat un simplu dute-vino .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×