Sari la conținut
Forum Roportal
oktavianser

ajutooor!

Evaluează acest topic

ajutoooor!  

41 membri au votat

  1. 1. tu ai fi facut la fel?

    • da
      24
    • nu
      17


Postări Recomandate

Poate ca nu era pregatita in ziua respectiva sa se intalneasca cu tine, sa petreaca timp cu tine, poate nu mai stia ce sa-ti spuna... asa, pur si simplu... sau ii e prea greu cu relatia asta la distanta...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Poate ca nu era pregatita in ziua respectiva sa se intalneasca cu tine, sa petreaca timp cu tine, poate nu mai stia ce sa-ti spuna... asa, pur si simplu... sau ii e prea greu cu relatia asta la distanta...

120km nu e o distantza pt ea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pentru moment a fost

7 la 6

ce rasturnare

ar fi fost un cadou frumospt ea de ziua indragostitilor rezultatul asta!!!

 

nu ... e una nu cred in dragostea la distanta...un luuuung sir de amagiri......

exista distantze si mai mari.

dar fi mai optimista te rog ca ma sperii!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
exista distantze si mai mari.

dar fi mai optimista te rog ca ma sperii!

Stai calm,ca am cunoscut persoane care aveau relatie la distanta si nu se vedeau foarte des fiindca nu puteau,dar mai tarziu le-a mers bine,depinde foarte mult de ambii parteneri,de incredere,comunicare,respect,intelegere,rabdare,iar daca unul din cei doi nu se implica total in aceasta relatie,atunci incepe sa scartaie ceva,mai devreme sau mai tarziu.Atunci cand cei doi se iubesc cu adevarat,nici distanta nu mai conteaza,nu mai conteaza nimic.Din ce am remarcat eu,tu la primul post al topicului ai zis ca tii la ea mult,dar una e sa tii la cineva,asa poti sa tii si la cel mai bun prieten,tot aia e si alta e sa iubesti.Octavian,acum serios,tu ce faci aici? Ai deschis niste topicuri legate de tine cu teme foarte diferite si ametesti lumea.Ce vrei de fapt?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stai calm,ca am cunoscut persoane care aveau relatie la distanta si nu se vedeau foarte des fiindca nu puteau,dar mai tarziu le-a mers bine,depinde foarte mult de ambii parteneri,de incredere,comunicare,respect,intelegere,rabdare,iar daca unul din cei doi nu se implica total in aceasta relatie,atunci incepe sa scartaie ceva,mai devreme sau mai tarziu.Atunci cand cei doi se iubesc cu adevarat,nici distanta nu mai conteaza,nu mai conteaza nimic.Din ce am remarcat eu,tu la primul post al topicului ai zis ca tii la ea mult,dar una e sa tii la cineva,asa poti sa tii si la cel mai bun prieten,tot aia e si alta e sa iubesti.Octavian,acum serios,tu ce faci aici? Ai deschis niste topicuri legate de tine cu teme foarte diferite si ametesti lumea.Ce vrei de fapt?

daca iei fiecare topic separat nu ametesti.

imi plac ideile tale!

 

7 la 7

si eu vcare credeam ca o sa fie

0 la N

incredibil

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa nu te vezi o luna si sa vrei sa fii singura apoi?

Pai nu prea cred ca e iubire la mijloc.

Dupa 3 ani de stat zi de zi impreuna am stat o luna fara sot si am crezut ca inebunesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa nu te vezi o luna si sa vrei sa fii singura apoi?

Pai nu prea cred ca e iubire la mijloc.

Dupa 3 ani de stat zi de zi impreuna am stat o luna fara sot si am crezut ca inebunesc

sunt de acord cu tine!

 

multumesc celui care a votat pt 7 la 8

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa nu te vezi o luna si sa vrei sa fii singura apoi?

Pai nu prea cred ca e iubire la mijloc.

Dupa 3 ani de stat zi de zi impreuna am stat o luna fara sot si am crezut ca inebunesc

Samsara,una e situatia ta si alta e situatia lui! Voi stati impreuna de 3 ani,normal ca nu rezistai o luna fara sotul tau,in schimb Oktavianser are o relatie la distanta,deocamdata nu locuieste cu ea,fata nu zic ca a procedat bine,dupa ce ca se vad rar,dar ea n-a stat cu el 3 ani! :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×