Sari la conținut
Forum Roportal
oktavianser

ajutooor!

Evaluează acest topic

ajutoooor!  

41 membri au votat

  1. 1. tu ai fi facut la fel?

    • da
      24
    • nu
      17


Postări Recomandate

Da. As fi facut la fel. Esti sensibil, s-o fi gandit sa nu te deranjeze :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Samsara,una e situatia ta si alta e situatia lui! Voi stati impreuna de 3 ani,normal ca nu rezistai o luna fara sotul tau,in schimb Oktavianser are o relatie la distanta,deocamdata nu locuieste cu ea,fata nu zic ca a procedat bine,dupa ce ca se vad rar,dar ea n-a stat cu el 3 ani! :D

inainte sa ne casatorim cam 2 ani jumate eu eram in Timisoara el in Brasov, ne vedeam mult mai rar decat ce zice initiatorul topicului si ardeam de nerabdare sa ne vedem.

dar am dar exemplul ca dupa 3 ani de casatorie in care am fost zi de zi impreuna, pentru ca se stie ca daca stai cu cineva impreuna te cam plicti, ei bine chiar si dupa 3 ani de stat impreuna, dupa o luna de despartire eram morti de dor.

cu atat mai mult tipa ca se vad asa rar si nu stau impreuna ar trebui sa faca orice sa se vada

asta in cazul in care il place, exista iubire ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
inainte sa ne casatorim cam 2 ani jumate eu eram in Timisoara el in Brasov, ne vedeam mult mai rar decat ce zice initiatorul topicului si ardeam de nerabdare sa ne vedem.

dar am dar exemplul ca dupa 3 ani de casatorie in care am fost zi de zi impreuna, pentru ca se stie ca daca stai cu cineva impreuna te cam plicti, ei bine chiar si dupa 3 ani de stat impreuna, dupa o luna de despartire eram morti de dor.

cu atat mai mult tipa ca se vad asa rar si nu stau impreuna ar trebui sa faca orice sa se vada

asta in cazul in care il place, exista iubire ...

de acord!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
inainte sa ne casatorim cam 2 ani jumate eu eram in Timisoara el in Brasov, ne vedeam mult mai rar decat ce zice initiatorul topicului si ardeam de nerabdare sa ne vedem.

dar am dar exemplul ca dupa 3 ani de casatorie in care am fost zi de zi impreuna, pentru ca se stie ca daca stai cu cineva impreuna te cam plicti, ei bine chiar si dupa 3 ani de stat impreuna, dupa o luna de despartire eram morti de dor.

cu atat mai mult tipa ca se vad asa rar si nu stau impreuna ar trebui sa faca orice sa se vada

asta in cazul in care il place, exista iubire ...

Povestea ta seamana cu a mea :D Nu dau detalii,doar atat iti spun,asa ca te inteleg.Si eu oricat as sta cu el cred ca nici la batranete n-o sa ne plictisim unul de celalalt.Da,asta e iubire adevarata :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Se pare ca suporta mai bine dorul de tine de cat prezenta ta...

 

 

:D

 

 

Frumos ar fi sa nu jignesti... nici macar voalat. ;)

esti de acord cu ravl?

nu am jignit :D ea m a facut mincinos!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

12 la 11

e clar

a facut ce trebuia sa faca, nu trebuie sa ma supar pe ea.

 

sa aiba legatura scorul cu faptul ca s-a intors de la serviciu si a votat pentru ea?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Na ca am votat si eu pentru 13-12, da' nu imi lua capu' acum. Tii mult la voturile astea amarate.

 

Vrei sa si argumentez? oooook. As fi facut la fel si chiar am facut. Cand am realizat ca nu merge si nu o sa mearga niciodata, cand am realizat ca pt el nu au fost decat idile de cateva zile si ca relatia nu aduce nimic bun, am preferat sa nu il mai anunt de cate ori ajungeam in orasul lui.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca te iubeste sau nu,sincer eu as opta ptr nu.Nu pare sa ii fi fost foarte dor de tine,daca mai poate sta o luna fara sa te vada.Eu una,daca nu il vad 2-3 zile,deja deabia astept sa il vad,mi se face un dor...Dar na,nu toata lumea e la fel.

Eu as avea o intrebare ptr tine:fete la tine in oras nu exista???Cauta-ti si tu una pe care sa o vezi mai des,ca totusi...o data pe luna?????

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu as avea o intrebare ptr tine:fete la tine in oras nu exista???Cauta-ti si tu una pe care sa o vezi mai des,ca totusi...o data pe luna?????

cand esti insurat si vrei amanta, te feresti sa te afisezi cu ea in public, chiar si intr-un mare oras. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×