Sari la conținut
Forum Roportal
tahionic

Romania a doborat un nou record!

Postări Recomandate

ce recorduri!?in ritmul asta o sa batem recordul la cea mai de ras tara din lume! e asta e !trebuie sa fim si noi buni la ceva! :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:hi: Asa cum bine spunea cineva: onania, salveaza Romania! :tease: :tease:

[snapbacca]51221[/snapbacca]

URAAAAA!!!URAAAA!!! O-NA-NI-A! O-NA-NI-A! O-NA-NI-A! :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:hi: Asa cum bine spunea cineva: onania, salveaza Romania! :tease: :tease:

[snapbacca]51221[/snapbacca]

pai stai putin...parca era ceva cu "CRIOGENIA"si nu cu -ONANIA"...salveaza..... :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai stai putin...parca era ceva cu "CRIOGENIA"si nu cu -ONANIA"...salveaza..... :tease:

[snapbacca]51237[/snapbacca]

 

In cazul asta ramane valabila "onania". :hi: Ma intreb ce record "vom" dobori data viitoare! :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hazliu.. dar din pacate nu ne-am dorit sa iasa chiar asa.. culmea... il cunosc f bine pe respectivul si are si femei... dar am vrut sa facem caterinca de el.. "un mic cadou de ziua lui" ... a aparut si prin evenimentul zilei :Pe ...

Ii cer scuze in numele tuturor participantilor la caterinca... dar chiar nu ne-am imaginat ca va ajunge asa departe!!

 

ca sa va convingeti.. intrati la http://www.facaeawis.com/generator.stml si bagati-va numele!.. apoi alegeti un articol... si ... restul veti vedea singuri!!

 

c ya

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hazliu.. dar din pacate nu ne-am dorit sa iasa chiar asa.. culmea... il cunosc f bine pe respectivul si are si femei... dar am vrut sa facem caterinca de el.. "un mic cadou de ziua lui" ... a aparut si prin evenimentul zilei :Pe ...

Ii cer scuze in numele tuturor participantilor la caterinca... dar chiar nu ne-am imaginat ca va ajunge asa departe!!

[snapbacca]52923[/snapbacca]

 

Noi am citit in Catavencu (numarul de saptamana trecuta).

Am cenzurat numele.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×