Sari la conținut
Forum Roportal
Botosel

Ce va inveseleste cand sunteti suparati?

Postări Recomandate

muzica...asta e remediul meu pentru suparari...sau ma cadorisesc singura cu ceva ce-mi place... la moment...si gata tristetea... :doh:

 

:doh: pentru mine,nu ca as fi suparata...doar preventiv.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
muzica...asta e remediul meu pentru suparari...sau ma cadorisesc singura cu ceva ce-mi place... la moment...si gata tristetea... :doh:

 

:doh: pentru mine,nu ca as fi suparata...doar preventiv.

de asta uitasem! si la mine e un remediu bun! :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Muzica?...sau florile?... :doh:

muzica! :cry:

:doh: florile, imi place sa le ud... chiar daca o fac mai rar, cand imi vine randul, o fac cu placere... iar cand eram bebe :jester: , imi placeau mult de tot... si da... daca tot veni vorba de copilarie, imi plac foarte mult florile de camp... chiar ma relaxam cand plecam pe dealuri si ma asezam in iarba plina de flori, cu fata in sus si admiram cerul cu norii risipiti sau cerul cu stelele instelate...

Da! cred ca m-ar relaxa natura! padurea, pasunea, paraul, umbra, iarba, fanul, zgomotul padurii, adierea vantului, fosnetul frunzelor... chestii de astea... de cand nu m-am mai bucurat de toate astea... of... timpul asta...

Editat de CY73

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
muzica! :cry:

:doh: florile, imi place sa le ud... chiar daca o fac mai rar, cand imi vine randul, o fac cu placere... iar cand eram bebe :jester: , imi placeau mult de tot... si da... daca tot veni vorba de copilarie, imi plac foarte mult florile de camp... chiar ma relaxam cand plecam pe dealuri si ma asezam in iarba plina de flori, cu fata in sus si admiram cerul cu norii risipiti sau cerul cu stelele instelate...

Da! cred ca m-ar relaxa natura! padurea, pasunea, paraul, umbra, iarba, fanul, zgomotul padurii, adierea vantului, fosnetul frunzelor... chestii de astea... de cand nu m-am mai bucurat de toate astea... of... timpul asta...

Ooooooo,Costy,daaaaaa...foarte frumos....amintirile copilariei chiar sunt revigorante.

 

Si io tot pe coclauri umblam...sau stateam in cires cat era ziulica de lunga...asta da amintire...... :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
deci... ne pot inveseli si prietenii de pe forum. :rock:

Intotdeauna! :band:

 

muzica...asta e remediul meu pentru suparari...sau ma cadorisesc singura cu ceva ce-mi place... la moment...si gata tristetea... :cry:

 

:doh: pentru mine,nu ca as fi suparata...doar preventiv.

:P

 

o imbratisare...si muzica! :crazy:

:doh: si :jester:

 

muzica! :band:

:jester: florile, imi place sa le ud... chiar daca o fac mai rar, cand imi vine randul, o fac cu placere... iar cand eram bebe :doh: , imi placeau mult de tot... si da... daca tot veni vorba de copilarie, imi plac foarte mult florile de camp... chiar ma relaxam cand plecam pe dealuri si ma asezam in iarba plina de flori, cu fata in sus si admiram cerul cu norii risipiti sau cerul cu stelele instelate...

Da! cred ca m-ar relaxa natura! padurea, pasunea, paraul, umbra, iarba, fanul, zgomotul padurii, adierea vantului, fosnetul frunzelor... chestii de astea... de cand nu m-am mai bucurat de toate astea... of... timpul asta...

Superb!

 

Ooooooo,Costy,daaaaaa...foarte frumos....amintirile copilariei chiar sunt revigorante.

 

Si io tot pe coclauri umblam...sau stateam in cires cat era ziulica de lunga...asta da amintire...... :o:

Mda, eu am cam cazut din cires (in cap... :tease:) si am si acum un semn exact in frunte, ca sa nu uit toata viata ce copilas cuminte a avut mami....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mda, eu am cam cazut din cires (in cap... :jester:) si am si acum un semn exact in frunte, ca sa nu uit toata viata ce copilas cuminte a avut mami....

:doh: ...ca sa-ti treaca....

 

Eu nu am cazut din cires,in schimb m-au intepat albinele la greu pentru ca stupii erau parcati exact sub el...dar nu ma dadeam jos de acolo de cand infloreau si pana cadea frunza... :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×