Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Reclame la TV

Postări Recomandate

Cea mai tare reclama, care inca ma face sa rad desi am vazut-o de sute de ori, e cea pentru

comparethemarket.com, (pentru compararea ofertelor de asigurare auto), care chipurile are un site rival, "comparethemeerkat.com" (compara marmota- cred ca marmota inseamna). Am descoperit din intamplare ca site-ul comparethemeerkat.com exista intr-adevar, eram pe jos de ras. A doua e cea mai tare.

 

 

Editat de WinoStonehead

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi place de fetita care intreaba "Bunicule, tu ai pitipoance la tine in curte?".

Restul reclamei nu mi-l amintesc, dar fetita este adorabila.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Reclama coreana :spiteful: . Un cf de-al lui Rain care ma distreaza de cate ori ma uit la el . Are doar 20 de secunde . Enjoy ! :taunt:

 

 

 

 

E un Cf , o reclama prelungita pentru Lotte Duty Free . So I'm loving you

Nu veti intelege versurile , nu am traducerea dar imi place melodia .

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Se vede (distinge)-dupa parerea mea, la anumite firme care au "beneficiat" de privatizari discutabile SI un contract de publicitate fortat sa se faca cu o anumita casa de publicitate. Unde creativitatea-ideea originala, mesajul profesionalismul sunt doar concepte abstracte.

Cel mai de actualitate romtelecomul.

Cu suita lui de papagalicisme fara cap si cur. Si fond.

Mai nou satelitul zis si cosmote ne tranteste un motociclist pe-o sosea din romania. Atentie groapa cu pricina este "facuta" din photoshop deci va dati seama cata originalitate(nu-i asa ?!) sa desenezi o groapa pe-o sosea din romania.

Dupa caremotociclistul ajunge intr-un sat traditional roamanesc.

Cu curve. Imbracate cu decolteuri voluptoase si dansand in stilul TVR 1 si mai precis Danutz srl.

Mesajul-evident in cursul evenimentelor, e sa vorbesti mult mai mult cu prietenii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Se vede (distinge)-dupa parerea mea, la anumite firme care au "beneficiat" de privatizari discutabile SI un contract de publicitate fortat sa se faca cu o anumita casa de publicitate. Unde creativitatea-ideea originala, mesajul profesionalismul sunt doar concepte abstracte.

Cel mai de actualitate romtelecomul.

Cu suita lui de papagalicisme fara cap si cur. Si fond.

Mai nou satelitul zis si cosmote ne tranteste un motociclist pe-o sosea din romania. Atentie groapa cu pricina este "facuta" din photoshop deci va dati seama cata originalitate(nu-i asa ?!) sa desenezi o groapa pe-o sosea din romania.

Dupa caremotociclistul ajunge intr-un sat traditional roamanesc.

Cu curve. Imbracate cu decolteuri voluptoase si dansand in stilul TVR 1 si mai precis Danutz srl.

Mesajul-evident in cursul evenimentelor, e sa vorbesti mult mai mult cu prietenii.

" Colectia " de la clicknet cu papagalul ma scot din sarite si pe mine...mai ales cel in care tipa protesteaza " iar pizza ?" iar papagalul raspunde ca nu e nici o problema, ca au mii de minute gratuite... :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Caut o reclama, dar din pacate nu o mai gasesc. Este prezentat un jeep .. insa nu mai stiu care .. poate un ford, mercedes, land rover .. nu pot sa imi amintesc, daca imi aminteam nu mai scriam :flowers: E un tip care vorbeste si spune la un moment dat "is it a vision or " ... Este filmat noaptea. Daca stie cineva .. Mersi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Glume(???) nesarate la vodafone si cosmote. Respectif ;

Am sa obtin maxim de combinatii...Maxim am spus !, si ERA sa ai zapada pe haine -"glume" cu care se dadeau spirituali acum 20 de ani tipi cu unghie lunga la degetul mic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×