Sari la conținut
Forum Roportal
Lady Kapa

Ten uscat.. mixt.. ciudat.. etc.

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Pai tu ai spus anterior ca Asla Vital contine acizi de fructe, si nu contine.

Ei uite, mie Garnier mi-a facu bine. :o:

 

Pana la urma, poate incerca orice crema hidratanta- ideea e sa i se potriveasca. Eu ma impac foarte bine cu produsele astea asa ca pe ele i le-am recomandat.

Pai Garnier ti-a facut bine ca se potrivea cu tenul tau.

Eu nu ..de aia i-am recomandat.^_^

Aia imi face mie bine .. :soc:

P.S. Si tu ai cosuri..?:P 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai Garnier ti-a facut bine ca se potrivea cu tenul tau.

Eu nu ..de aia i-am recomandat.:o:

Aia imi face mie bine .. :soc:

P.S. Si tu ai cosuri..?^_^ 8)

 

 

Nu, doar mixt. Am trecut de vremea pubertatii si nici atunci nu am avut. :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu am cosuri dar am tenul uscat .Am incercat cu Garnier dar degeaba...ce zicezi de produsele din marca Care?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu nu am cosuri dar am tenul uscat .Am incercat cu Garnier dar degeaba...ce zicezi de produsele din marca Care?

Eu voi incerca ceea ce a recomandat Ametist, Asla Vital- crema hidratanta :cry: .. Sa vedem daca functioneaza la mine :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...

Dar cea mai indicata(parera mea) este cea de la NIVEA VISAGE OXYGEN POWER.

Subscriu...tot Nivea folosesc cand e cazul...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Deci.. treaba sta cam asa.. Eu am avut probleme cu cosurile acum 1 an -2.. si am folosit cam des niste produse.. Aveam tenul gras.. excesiv :doh: ..

Mi-au disparut cosurile, dar am constatat ca mi s-a uscat foarte tare pielea :doh: .. folosesc creme hidratante.. dar.. parca degeaba :rot:

Ce e de facut? :cheer:

ce ar fi sa consulti o cosmeticiana buna? cred ca ea te poate indruma cel mai bine ce produse sa folosesti....si acum vorbesc din proprie experienta!

despre aslavital numai de bine din partea mea....chiar vorbeam asta vara la mare cu o tipa din canada venita la tratament in romania...noi, romancele, dam o groaza de bani pe produsele straine care sunt incomparabile cu cele romanesti, facute dupa reteta anei aslan.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Deci.. treaba sta cam asa.. Eu am avut probleme cu cosurile acum 1 an -2.. si am folosit cam des niste produse.. Aveam tenul gras.. excesiv :o: ..

Mi-au disparut cosurile, dar am constatat ca mi s-a uscat foarte tare pielea :o: .. folosesc creme hidratante.. dar.. parca degeaba ;)

Ce e de facut? :bye:

 

 

 

 

Deci.. treaba sta cam asa.. Eu am avut probleme cu cosurile acum 1 an -2.. si am folosit cam des niste produse.. Aveam tenul gras.. excesiv ;) ..

Mi-au disparut cosurile, dar am constatat ca mi s-a uscat foarte tare pielea ;) .. folosesc creme hidratante.. dar.. parca degeaba :doh:

Ce e de facut? :bye:

 

 

scuze!! imi prind urechile pe aici!! -_-

 

si eu sunt de parere ca ar fi mai bine sa consulti un medic dermatolog.

 

am si eu probleme cu tenul. este f f uscat. cu acneea nu am avut probleme.

pana acum am folosit creme hidratante pe baza de apa termala Vichy, apa termala Herculane, pe baza de stuguri Garnier, ceva de la Loreal,..... nici nu mai stiu ce nu am folosit???!!!

merge vreo 2-3 luni si o iau de la capat.

am consultat un dermatolog si mi-a recomandat sa schimb crema la 3 luni pt. ca se obisnuieste tenul si ...

am descoperit de curand crema pt. ten uscat Venusia de la dr. Reed's.

poate sa-mi spuna mai multe despre ea?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cum am mai spus in alta parte,incearca Hemel.Sunt creme extraordinare,plus ca au si masti speciale pentru ten uscat.Al meu e f sensibil , era foarte neplacut sa simt fata stransa uneori,etc.

Ia legatura cu cineva si comanda pentru inceput masca si o crema sau ulei.

Eu sunt multumita de promptitudinea cu care mi se livreaza produsele cand sunt plecata.Cere detalii sau comanda la adresa remedii_naturale@yahoo.com

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×