Sari la conținut
Forum Roportal
Lady Kapa

Ten uscat.. mixt.. ciudat.. etc.

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eu ti-as trimite insa nu sunt acasa, nu am la mine decat strictul necesar.Sunt la un training si cel mai bine te-as ajuta dandu-ti niste preturi sa ai idee cat costa.Scrii la dresa de mail care am dat-o si cineva te va ajuta cu siguranta si in timp util.

Masca costa 23,70 ron pana la sfarsitul lunii,am inteles ca se majoreaza cu 10% de la 1 iulie.

Crema de fata are 3 cantitati si costa 19,20 cea de 30 ml; 35,40 ron cea de 50 ml care are cele mai multe vitamine si face paret din gama regala, si 33,60 ron cea de 75 ml.

Toate se aplica pe fata umeda cu palmele umede,sunt concentrate si numai astfel isi fac efectul,patrunzand in piele.

O zi buna,

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu recomand Pycnogenol Creme de la Derma e. Este o crema pentru ten sensibil care hidrateaza bine, care contine pycnogenol, un antioxidant foarte puternic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stii ce as face - sincer!- in locul tau, daca nu m-as mai "descurca" cu tenul?

M-as duce la un medic dermatolog si i-as cere parerea si sa imi recomande ce gen de creme mi s-ar potrivi - cateva nume, marci. :) Nu - cosmeticiana , nu incercat X creme ca poate nimeresc vreuna ( am inteles ca ai incercat deja cateva si - nimic).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×