Sari la conținut
Forum Roportal
6834728

Expira trialurile!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eu sunt muuult muuult mai prejos decat voi in calculatoare,deci......Ma rog,am downloadat programul pe care l-ati aratat si,...puteti sa imi dati mai multe detalii despre el?Cu el pot rezolva chestiile astea? :doh: :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu sunt muuult muuult mai prejos decat voi in calculatoare,deci......Ma rog,am downloadat programul pe care l-ati aratat si,...puteti sa imi dati mai multe detalii despre el?Cu el pot rezolva chestiile astea? :doh: :o:

Rulează-l şi el o să-ţi afişeze o listă cu tot ce nu i se pare lui

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar cand intru imi apar mai multe :doh:----do a sistem scan and save logfile

-----------------------------------------------do a sistem scan only

-------------view the list of backups

------open the misc tools section

-------------open online hijack....

----start the program

Care trebuie sa dau?!?!?!?!(nu ca nu as sti engleza dar as prefera sa imi spuneti dvs)

 

Credeti ca daca va arat logfile-ul ma puteti ajuta??

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Personal nu cred ca vei gasi cu HijackThis unde se gasesc acele informatii de trial; Incearca cu FileMon si cu RegMon aplicatii care monitorizeaza in timp real accesul la sistemul de fisiere si registrii

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Le-am luat!Si asta inseamna ca,atunci cand intru in programul care a expirat,ma uit si la lista din regmon,si vad ce a apelat,si pe ala il sterg?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bine zis ARGV SI HARALD! :aranjare: :jester: :D :crazy: ;) :o: :o: :o: :o: :o: :o: :P

 

Dar am intrat in regmon si apoi in programul cu pricina(ca sa vad ce key apeleaza),dar zice ca programul nu poate rula cu un debugger in memorie!!!!!!!!!!Atunci ar fi o solutie sa monitorizez in timpul instalarii lui?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Faci dublu click pe o cheie si se deschide in regedit; acolo poti sa o stergi; dar iti sugerez sa iti faci un backup inainte, daca nu esti sigur de ceea ce faci

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×