Sari la conținut
Forum Roportal
6834728

Expira trialurile!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

:P :o: ;) :good: :good: :good: :good: :cry: :( :doh: Roportal e cel mai de ajutor forum!!! :crazy:

Daca ati avea ceva de vot as da 10 10 10 10 10 10 10 10 !Ms!

 

A mai aparut o problema!Firar! :cry: :cry: Cand dau dublu-click pe un key,imi apare editorul,in stanga un sistem de foldere cu mai multe ramificatii,si in dreapta o fereastra mare in care apare key-ul(cred!)Si cand dau delete la key-ul ala zice "unable to delete this value(cam asa ceva).Ce inseamna?!(bine,ca stiu ce inseamna in engleza dar..)Nu e ala din dreapta key-ul?!

 

Aaa gata!Am gasit chestia cu stersul!

Dar daca dau in reg editor find si scriu numele programului(ceea ce am si facut si am sters toate keyurile lasate de programul ala dupa uninstal),inseamna ca nu mai e nici un key lasat de programul respectiv?(sau poate sa lase si sub un alt nume?)

Editat de Alex Mar

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cand orice program,joc etc.,expira,si daca il instalez din nou(dupa ce l-am dezinstalat),imi spune tot ca a expirat(normal).In legatura cu lucrul asta,ar fi evident ca programul lasa un agent,sau un mic programel pus undeva,care face sa stie a expirat,cel putin asa cred.Stiti cumva unde se poate gasi acesta de obicei ca apoi sa-l sterg si sa inceapa un nou trial?! :flowers:

Metoda care o folosesc eu: Cumpar programul... (daca mai am nevoie de el dupa cele 30 de zile)

 

Sa folosesti un trial de mai multe ori e ilegal daca scrie in termenii si conditiile ca nu ai voie sa il folosesti mai mult...

Si asa, sunt unele trial-uri care nu se blocheaza dupa perioada de proba, doar te bat la cap din ce in ce mai mult....

 

 

1.8. Nu faceti cereri de HACK, CRACK, WAREZ etc. Nu promovati pirateria software si nu scrieti mesaje care contravin legilor in vigoare.

Mai, io nu vad sa se faca sereri de hack (e calculatorul lui), crack(pai, nu a cerut sa crack-uiasca) sau warez...

 

Nu o promoveaza, si sincer, nu cred ca contravine legilor in vigoare....

 

Sincer, e treaba lui daca incalca termenii si conditiile care le-a acceptat...

 

PS:mesajele offtopic vor fi mutate intr-o tema noua....

 

In concluzie, o sa las tema deschisa...

Editat de Anonymus Kline

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu unul am avut windowsul de multi multi ani,si mergea din ce in ce mai greu din cauza "reziduurilor"lasate de programe tampite in calculator!Tocmai acum cateva zile am cumparat pentru prima data un program prin internet. :jester: :jester: :D :doh: :( :o: :P :lol2: :) :) :P 8) :good: :good: :good: oky!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×