Sari la conținut
Forum Roportal
SithLord

Romania s-a grăbit la U.E...

Postări Recomandate

Cred ca decenii....

UE n-o sa ne considere niciodata ca facand parte din familie, noi santem rudele sarace care trebuie sa stam la coada....

Si NATO a fost la fel ,integrare alea alea , ei nu au vrut ,noi am vrut si pina la urma chiar daca zicem "nu" tot intram :airkiss:

Unele lucruri trebuie făcute, c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Harald ,UE ne considera "rudele sarace" si in mare parte e vina noastra. Nu astept ca sa ne construiasca sau altceva ,ci noi trebuie s-o facem si sa ne schimbam .....dar nush daca vom apuca noi ziua aia :P La revolutie ne castigasem putin din demnitatea pierduta pe care apoi am pierdut-o cu brio :roll: Noi trebuie sa ne ridicam din mocirla ca nu ne a juta nimeni ,dar cu cine? Ca iar ma faci sa-mi amintesc de ratonii din conducere :airkiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ma faci sa-mi amintesc de ratonii din conducere :airkiss:

:roll: Primul meu avatar pe Roportal a fost un raton, "inteligent şi rău, aflat la p

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asa le zic eu la astia "inteligenti" din parlament :roll: Iar daca stau si ma gindesc bine inca nu s-a inventat un cuvint in limba romana care sa-i reprezinte :airkiss:

Editat de Kahila

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asa le zic eu la astia "inteligenti" din parlament :P Iar daca stau si ma gindesc bine inca nu s-a inventat un cuvint in limba romana care sa-i reprezinte :cry:

 

 

in schimb s-au inventat destule in limba tiganeasca :D :blink: :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asta dacă U.E. va dăinui veşnic ...

Nici măcar specia umană nu va dăinui veşnic. Aşa că o astfel de discuţie este din start superfluă. Poţi să contezi pe faptul că Uniunea Europeană nu se va dezmembra

Editat de harald

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×