Sari la conținut
Forum Roportal
zexelica

Profetii False: Ellen G. White si alti guru

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ai inceput sa dai copy de la un post la altul.....ca de-obicei. Ma, lioliuk, nu esti la seminarul adventist aicia....relax!!! :good: Nu trebuie sa citezi din idol.......relax!!!

 

Noi te intelegem...........ce scrie despre coana mare e o minciuna si toti oamenii care nu-s adventisti sunt niste prosti care nu stiu sa citeasca........ :) :lol: ;) :lol2::lol2:

Sunt indusi in eroare de catre oameni rai....care vor s-o discrediteze pe adevarata profeteasa (sic!).....relax!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai ti-am dat citatul Lio, inclusiv pagina. :good: N-o gasesti? :) pai eu ce spun ca voi scoateti tot ce o face de cacao pe coana Leana... normal ca tu ai "editia revizuita", nu era sa includa si rateurile!?

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai, mai, mai..........Enki!!! Usurel cu baiatu'! Ca face apoplexie!!!!!!! :good: :) :lol: ;) :lol2::lol2:

 

Cum? Leana Uait sa greseasca? :lol2::lol2::lol2: Pai, baaaai, nene, asta inseamna ca e o falsa profeteasa si credinta lui in ea e aiurea......:lol2::lol2::lol2::lol2:

 

Chiar vrei sa-ti recunoasca baiatu' asa ceva? Ia-l usor, te rog!!!!!! :lol2::lol2::lol2::lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ai inceput sa dai copy de la un post la altul.....ca de-obicei. Ma, lioliuk, nu esti la seminarul adventist aicia....relax!!! :good: Nu trebuie sa citezi din idol.......relax!!!

 

Noi te intelegem...........ce scrie despre coana mare e o minciuna si toti oamenii care nu-s adventisti sunt niste prosti care nu stiu sa citeasca........ :) :lol: ;) :lol2::lol2:

Sunt indusi in eroare de catre oameni rai....care vor s-o discrediteze pe adevarata profeteasa (sic!).....relax!!!!

 

Ceea ce spui tu despre ea e parerea ta.....dimpotriva ea scrie altceva......

Ia uite ce ,,gresit,, scria biata femeie in Hristos Lumina Lumii cap. 60

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Coana Leana are muzeu? :) e printre exponate? A mumificat-o cineva? S-a mumificat natural? :good: Ce ii trebuie muzeu?

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"Biata femeie"..... :good: :) :lol: ;) :lol2: care vindea haine pt "ascensiune" :lol2: :lol2: facea si ea un ban gramada......ce-i rau, nu? Lioliuk stie ........

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Haine pentru ascensiune? Aveau montate aripioare de ingerasi? :good: :) Cum ascendeau?

Era afacerista dom'le, toata stima!

Editat de Enki
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ellen White nu a facut profetii. Ea doar a interpretat scriptura asa cum a putut si a spus ce crede ca o sa se intample si cum. Ca a dat gres este mai putin important...cel putin eu asta stiu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Haine pentru ascensiune? Aveau montate aripioare de ingerasi? :good: :) Cum ascendeau?

Era afacerista dom'le, toata stima!

 

 

inca niciun text....ceva din ce a scris si e gresit........doar minciuni ....acu cu costumele lui miller

pe care le puneti in contul ei.......chiar nu va e frica sa mintiti.......sau la voi e un obicei......

hai da-ti ceva ca se raceste subiectul......si se plictiseste lumea.........daca nu postez eu

din ce a mai scris sa vedem poate gasim ceva greseli......

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×