Sari la conținut
Forum Roportal
love_is_all_I_need

Oare e bine sa spun da?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Si cum ii arati ca o iubesti? De sarutat nu se poate ca vine cheful de altceva... :think:

 

O tii in brate? Pai si atunci... Si daca va vine cheful, mergeti pe rand la baie? :o: Ba nu, stai ca e pacat... :scare: Tragi aer in piept, numeri pana la 10, spui o rugaciune si astepti sa iti treaca gandul necurat! :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
După căsătorie, poţi să faci de 10 ...nu , e prea mult....de .......9 ori......pe zi.....dacă doreşti ! :D

Da multi copii vrei si tu sa chemi!!! :yes:

 

De ce asa de des? O data pe zi, cand e de chemat copii, in rest nimic... Si nu chemati copii in vremurile oprite!!! Parintii mei, spre exemplu, au facut aceasta gresala, dar nu cred ca stiau, ca nu au facut religie, ca atunci, nu se facea....

 

Si cum ii arati ca o iubesti? De sarutat nu se poate ca vine cheful de altceva... :think:

 

O tii in brate? Pai si atunci... Si daca va vine cheful, mergeti pe rand la baie? :o: Ba nu, stai ca e pacat... :scare: Tragi aer in piept, numeri pana la 10, spui o rugaciune si astepti sa iti treaca gandul necurat! :cheer:

De unde sa iti zic eu care nu sunt casatorit, si nu am fost cu vreo fata, cum sa ii arati ca o iubesti?

 

Uite o carte despre Taina Casatoriei http://tainacasatoriei.wordpress.com/2007/...3/pravila-alba/, poate aici vei gasi raspunsul....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Aha... de aici ti se trage. :think:

Da, eu car cu mine gresalele parintilor mei... Nimic neobijnuit dar am leac:

 

"Dar milostivirea lui Dumnezeu, care nu de bunăvoie pedepseşte şi umileşte pe fiii oamenilor (Pl

Editat de Anonymus Kline

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:think:

in afara de faptul ca nu suntem pe aria de Religie... as spune ca Dumnezeul asta al vostru e al naibii de sadic... sa simti dorinta dar sa te tii deoparte, sa vezi si sa nu poti atinge...

Cat despre tema topicului... daca fata simte ca e timpu', si e pregatita, sa ii dea bice

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca fata simte ca e timpu', si e pregatita, sa ii dea bice

Chiar dacă are ...14 sau 15 ani ? Judecă un om la aceea v

Editat de lupini

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Preferabil e sa ai sufletul virgin, nu trupul.

Am zis. :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sunt cu prietenul meu de 2 ani, sunt virgina si nu stiu daca sa-mi ascult inima sau ratiunea: sa accept sa fac dragoste cu el sau nu.

Astept pareri.

Mai asteapta. Daca erai sigura de raspuns nu deschideai topicul asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×