Sari la conținut
Forum Roportal
dandor

dandor

Postări Recomandate

Salut dandor si bine ai venit.

Ai dreptate este important cat mananci dar si cat arzi. Unii sunt avantajati (in general baietii) si chiar daca manaca mult nu se vede. Nu ma plang din punctul asta de vedere.

 

Am ras un sfert de ora referitor la "arza'la focu' de net".  

Mie mi se intampla destul de des.

 

Multumesc de urare !

..putin de ce faci tu pe aici incerc si eu sa aduc pe forumul nostru !.....dar uitadu-ma astazi mai atent la munca voastra realizez cate mai avem noi de invatat !!

Cred ca pui mult suflet in ce faci. Mai cred ca ce-a mai buna recunoastere a muncii este sa-mi invit si prietenii pe aici...stii expresia...."daca nu va place spunetine-o noua, iar daca va place spuneti si la altii !"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Multumesc de urare !

..putin de ce faci tu pe aici incerc si eu sa aduc pe forumul nostru !.....dar uitadu-ma astazi mai atent la munca voastra realizez cate mai avem noi de invatat !!

Cred ca pui mult suflet in ce faci. Mai cred ca ce-a mai buna recunoastere a muncii este sa-mi invit si prietenii pe aici...stii expresia...."daca nu va place spunetine-o noua, iar daca va place spuneti si la altii !"

 

Nimeni nu sa-a nascut invatat.

Si noi mai avem multe lacune idee sa-ti dai seama la timp de ele si sa le corectezi.

Daca doresti sa-ti aduci prietenii pe aici sunteti bineveniti. :)

Am incercat sa intru la tine pe site dar la inceput mi-a dat o eroare iar acum nu se mai incarca nimic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×