Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Cei care au facut sex in afara dormitorului se mai ales spontan ,stiu ca cel mai bun lucru cand nu exista preludiu este prezervativul , adica ..chestia aia mica si lubrifiata care face ca femeia sa nu simta dureri si sa o faca sa se simta si bine .

Asadar sfatul meu este sa mai si ..experimentati ..veti fii surprinsi ce se poate face cu un prezervativ ,daca il folosesti pe cel ce trebuie .

Mult sex.

 

 

 

 

da intradevar aici ai dreptate si eu am fost de multe ori in situatzia de a face sex departe de pat si in momentul acela este foarte bine sa folosesti prezervativul pentru ca ''ea'' nu este umezita bine si atunci prezervativul ajuta lubrufierea plus ca te fereste de lucruri nedorite,dar atunci cand ea este persoana iubita si ai o relatzie stabila deja situatzia se schimba si poti foarte repede sa o umezesti pentru ca de aia avem fiecare o gura :o: si totul merge ca pe roate asta doar daca o faci cu prietena :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dar unde ai gasit astfel de barbati?

La 40 de ani sunt maturi si mai intelepti.

Mai exista si specimene dinastea dar nu poti sa spui ca multi sunt ca el.

E problema ta ca tu ai dat peste unu ca asta.

Nu am dat eu peste unul ca el. A dat o prietena.

Si da, sunt barbati de toate varstele, inaltimile, culorile si orientarile sexuale care cred ca prezervativul este o pierdere de timp.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu am dat eu peste unul ca el. A dat o prietena.

Si da, sunt barbati de toate varstele, inaltimile, culorile si orientarile sexuale care cred ca prezervativul este o pierdere de timp.

Este treaba lor.

Dar sa nu se planga daca capata vreo boala.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E uite si aici ceva interesant........

 

Si cu si fara :pardon: bn asa

 

Eu folosesc perzevative doar cand ma o fac cu cineva pe care o cunosc de 1 noapte 1 zi - 1 luna ....

Persoanele cu care am stat mai multe de atat ... si le cunosteam foarte bn nu foloseam perzevativ , pt ca era mai frumos fara...si este mai bn fara .... daca esty "clin" :P

 

Daca nu ai pus'o ...:yes:))

 

 

 

Perzevativul nu este draga sa faci persoana sa se simta mai bn ... ci este pt a te proteja , sa nu faci bebe , sau sa nu iei boli ,

 

 

 

 

Sfat!

 

Daca vrei sa te futi cu cineva care abea ai cunoscut'o ... eu zic ca trebuie neaparat perzevativul .

Daca faci dragoste cu cineva care o stii de cand hooo nu cred ca te mai zbatzi pt un perzevativ .... NU!

 

kiss ya ' all :no:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da ai dreptate dar cand stii ca la aia pe care o cunosti de cand hooo iau traso inainte de tine hooooooo atunci eu cred ca ar fi bine sa te zbati pentru prezervativul ala.asta e parerea mea...intradevar ca nu trebuie sa folosesti prezervativul atunci cand faci dragoste cu iubita ta si aveti o relatie stabila si incredere dar si atunci ar fi bune anticonceptionalele pentru a nu avea vreo surpriza nedorita

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Depinde si ce varsta au partenerii.

Sa nu cumva sa citeasca pe aici un pusti de 17 ani si sa o faca fara prezervativ cu iubita lui.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

acuma bine nici eu nu am prea multi dar...gandesc cat de cat si poate sa o faca si el fara prezervativ din moment ce prietena lui foloseste anticonceptionale,dar ma mir ca ar folosi ea anti...la 17 ani

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
acuma bine nici eu nu am prea multi dar...gandesc cat de cat si poate sa o faca si el fara prezervativ din moment ce prietena lui foloseste anticonceptionale,dar ma mir ca ar folosi ea anti...la 17 ani

In ziua de azi totul e posibil.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca ai nevoie de vreun catalog si nu cel de cosmetice, fa-o fara prezervativ. :)

Editat de deea_s

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×