Sari la conținut
Forum Roportal
blackunam

Super masini

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

masina tare este ford mustang roush 3-trd edition '99 musle and good looks ,un fel de masina stripper :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Limuzina de ultimul racnet a lui Putin inagurat cu ocazia inagurari sale pentru a 4-a oara, o jucarie ultra scumpa cu multe functii de siguranta.

 

 

0508putinlimo.jpg

 

VLADIMIR PUTIN'S NEW BULLETPROOF LIMO FLEET COST $192 MILLION AND RUSSIA WANTS TO SELL HUNDREDS OF THEM

 

The car, which bears a strong resemblance to the Rolls Royce Ghost limo, will be available in at least three different models under the Aurus brand.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

2019-bmw-8-series-ogi.jpg

2019 BMW 8 Coupé ... in Premiera Mondiala ajunge pe piata ... the ultimate luxury sports car  :ohmy:  distribuit in America de Nord pe moment jucaria de masinuta nemteasca!!!   dotat cu toate alea ... precis deja comanda nemtii potentiali sau se muta in State sa le incerce: -  523 horsepower/CP and 155 mph/249.45 Km/h;  etc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

A făcut praf un Lamborghini de 230.000 de euro și acum a ajuns să plătească o sumă uriașă la asigurări! „Ieșea fum din mașină și am crezut că va exploda”

"Lambo" nu este un automobil ci un Zeu al masinilor!!!  zic eu!    Dar in mana unui aerian, devine o gramada de fier vechi.  Omul a inventat viteza, masina dar toate astea au creat multi iresponsabili :bag:    A fost norocos ca a scapat cu viata!!!

A făcut praf un Lamborghini de 230.000 de euro și acum a ajuns să plătească o sumă uriașă la asigurări! „Ieșea fum din mașină și am crezut că va exploda” - Prosport

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×