Sari la conținut
Forum Roportal
Corydalis

Putin ameninta Romania

Postări Recomandate

Rusia are o politica externa rautacioasa si pentru ei este bine cind noua ne este rau.

 

Si Putin arunca mapamondul intr-o noua cursa a inarmarilor .... si a razboiului rece .... sa speram ca acum in tabara NATO ... chestia asta ne lasa rece.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si Putin arunca mapamondul intr-o noua cursa a inarmarilor .... si a razboiului rece .... sa speram ca acum in tabara NATO ... chestia asta ne lasa rece.

La modul real, nu va exista un pericol care sa vină din partea Rusiei. Dar discuţii

Editat de harald

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

RUSIA sustine acum SERBIA, insa am impresia ca-i prea tarziu......., coloana aia de blindate rusesti care au ajuns in BELGRAD , trebuia sa fie acolo cu 2-3 ani mai devreme si asa americanii nu mai bombardau BELGRADUL !!!!

 

Oricum, noi comentam acum fara sa cunoastem amanunte esentiale, care nu se cunosc, le stiu doar cei din guvernele de-atunci ale tarilor implicae si serviciile secrete !!!

Ceea ce mie mi se pare grotesc insa, este faptul ca lectiile de democratie , civilizatie ,si dragoste fata de minoritati de cei care au masacrat si au obligat milioane de indieni sa isi parasesca pamanturile si sa traiasca in rezervatii

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
RUSIA sustine acum SERBIA, insa am impresia ca-i prea tarziu......., coloana aia de blindate rusesti care au ajuns in BELGRAD , trebuia sa fie acolo cu 2-3 ani mai devreme si asa americanii nu mai bombardau BELGRADUL !!!!

 

Oricum, noi comentam acum fara sa cunoastem amanunte esentiale, care nu se cunosc, le stiu doar cei din guvernele de-atunci ale tarilor implicae si serviciile secrete !!!

 

Nu e nevoie de amănunte, pe vremea c

Editat de harald

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Şi Hitler era adevărat un patriot, care iubea nespus Germania, nu-i aşa?

 

Normal. Bush uraste cumva America? Faptul ca ceva nu-ti iese si forte exterioare iti produc pierderi nu inseamna ca tu ai vrut sa-ti distrugi tara.

 

Hai să ducem tancuri şi transportoare blindate pe străzi,

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Apoi am impresia ca acele rezervatii mai exista si acum, n-au fost desfiintate .......

Acele rezervaţii nu sunt bantustane, nu implică apartheid şi nu reprezintă zone de domiciliu forţat. Sunt mai degrabă zone unde li se asigură non-agresiunea din partea societăţii de consum

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×