Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Multumesc ! Vroiam numai sa fie situatia clara !

Situatia ar fi trebuit sa fie clara din prima,dar se pare ca-ti place la nebunie s-o faci pe inabordabilul .

Si ca sa fiu in tred,cum se spune,fii linistit,o femeie ca mine n-are nevoie sa flirteze cu unul ca tine pe un forum,desi barfele care ti-au ajuns la urechiusele finute spun ca sunt...stii tu,termenul ala care incepe cu C...(l-ai redat pe un topic acum ceva vreme,de altfel cu ocazia asta iti si multumesc pentru sinceritatea pe care ceilalti useri nu au avut-o).

 

Imi raspunzi la intrebare sau nu mai poti fi coerent?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce intrebare ai vrea sa nu'ti fie pusa niciodata ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Imi raspunzi la intrebare sau nu mai poti fi coerent?

Un individ ca mine este intotdeauna mai coerent atunci cand este si obosit.

Stiu ce incerci sa faci si te inteleg.Nu iti voi raspunde violent- desi iti pot demonstra si pe cai pur logice ca aveam motive sa-l consider un flirt- .In caz ca imi vei mai da astfel de mesaje aici - sa subliniez? - le voi ignora .

 

Si ca sa revin.Am spus deja ca nu astept ce nu exista.Cum m-as putea intalni cu o ireala?

 

ce intrebare ai vrea sa nu'ti fie pusa niciodata ?

Sunt mai multe intrebari la care as da raspunsuri ce pot fi considerate "groaznice,bolnave".As vrea sa evit acele intrebari.

Editat de SeqenenreTao

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce intrebare ai vrea sa'ti fie pusa zilnic ?...sau ma rog, cat mai des

Editat de arana

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Un individ ca mine este intotdeauna mai coerent atunci cand este si obosit.

Stiu ce incerci sa faci si te inteleg.Nu iti voi raspunde violent- desi iti pot demonstra si pe cai pur logice ca aveam motive sa-l consider un flirt- .In caz ca imi vei mai da astfel de mesaje aici - sa subliniez? - le voi ignora .

 

Si ca sa revin.Am spus deja ca nu astept ce nu exista.Cum m-as putea intalni cu o ireala?

Hm.Nu am fost deplasata in nici o afirmatie,ti-am pus o intrebare pertinenta pe care ai luat-o personal.Total gresit.

Toti asteptam ceva ce nu exista,toti visam la ireal,in anumite momente.

Cum te-ai putea intalni cu o ireala?Pai in cazul asta,ireala e o fiinta pe care o poti atinge in realitate,se afla cineva in spatele unui monitor,sa inteleg atunci ca daca ne comportam pe forum ca niste animale e pentru ca nu suntem oameni,ci niste ireali si deci avem scuze? E patetic.Si e doar un exemplu pentru ceea ce ai incercat sa spui.In fine,n-o sa mai insist pe marginea subiectului.L-am incheiat acum.

 

Cum vezi tu dragostea?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
L-am incheiat acum.

Multumesc !

Cum vezi tu dragostea?

Dragostea este viclesugul intrebuintat de natura pentru a-si atinge scopul, care nu este, in realitate, decit crearea unei fiinte noi, determinata in esenta sa- cam la aceeasi concluzie ajunsesem si eu in momentele care m-au impins spre a citi genu' !-.

Ca simplu om totusi nu o mai vad deloc -desi parca e atat de prezenta incat te sufoca ,atat de aproape incat nu o poti atinge fara a simti teama de a o alunga -.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ca simplu om totusi nu o mai vad deloc -desi parca e atat de prezenta incat te sufoca ,atat de aproape incat nu o poti atinge fara a simti teama de a o alunga -.

Inainte o vedeai si-acum nu?

 

"Atat de aproape incat nu o poti atinge fara a simti teama de a o alunga..."... Frumos spus .

 

Ce parere ai despre altruism? Exista altruism in dragoste?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

joci mima si primesti ca porunca sa mimezi "viata"... cum ai mima ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce parere ai despre altruism? Exista altruism in dragoste?

Cred ca altruismul este generat de egoism- exista insa nu e nimic pur in altruism-.

Iubesti ?

Nu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×