Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Cred ca puteai la fel de bine sa le spui sa se arunce in fantana, sunt convins ca efectul sfatului e acelasi...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Un sfat:

 

Fetelor, renuntati la anticonceptionale!

Chiar daca sunt luate pentru prevenirea sarcinii, chiar daca sunt recomandate pentru anumite afectiuni...

[snapbacca]59075[/snapbacca]

De ce??? Lamureste-ma si pe mine!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Un sfat:

 

Fetelor, renuntati la anticonceptionale!

Chiar daca sunt luate pentru prevenirea sarcinii, chiar daca sunt recomandate pentru anumite afectiuni...

[snapbacca]59075[/snapbacca]

 

 

sincer nu iti inteleg remarca..eu daca mai amanam controlul ajungeam sigur la cutit si imi scotea ovarul..era si suferinta si imi si reduceam sansele ca in viitor sa am copii nu cred ca am facut absolul nimic rau ca am facut un tratament care in cele din urma a fost pentru sanatatea mea pentru ca sangeram fff mult si aveam si dureri...

 

:good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da..chiar nici eu nu prea am inteles..sfatul..,ca atunci..ce sa facem sa ne punem "firul"la 18-19 ani!!! :good: mai mult sau mai putin,sau...sa ajngem la cutit.......

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hai Maria..nu mai tine lumea in suspance...pana si eu care nu sunt vizat de subiect astept cu sufletul la gura sustinerea sfatului tau cu explicatiile aferente.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oca, se vede clar ca tanti sau nenea care a scris articolul ataca toate metodele contraceptive! Imi plac mai ales argumentele aduse impotriva coitusului interruptus si a steriletului (permiteti-mi sa rad in hohote)!

In rest nimic din ce se spune nu e concludent!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mai ales argumentele aduse impotriva coitusului interruptus si a steriletului (permiteti-mi sa rad in hohote)!

[snapbacca]59309[/snapbacca]

 

De ce?

 

"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×