Sari la conținut
Forum Roportal
adnana

Un nou inceput

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu se stie daca isi gaseste si ei...dar pentru ea ar fi bine sa se impace...incercarea moarte n-are...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stai tu linistita...s-a bazat ea pe ceva cand a luat decizia sa divorteze. Nu divorta ea de tampita doar ca anu aduce ala destui bani.Ea singura cu 3 nu se descurca sau se descurca f greu..macar de la barba-su mai ciupea ceva. Cine stie..poate copii ii lasa in grija lui, a bunicilor sau cine stie. Dar poate nici nu vrea sa se casat sau sa aibe relatii. Atata vreme cat are ''admiratori generosi'' ce-i mai pasa...adica asta o fi vrut..asta poate sa primeasca.

Editat de Ampera

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da .Ampera asa e ,dar asta e o gindire de scurta durata...nu pentru o viata...o sa dureze 3-4 ani...apoi? :beee:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da .Ampera asa e ,dar asta e o gindire de scurta durata...nu pentru o viata...o sa dureze 3-4 ani...apoi? 8)

Pai sincer nu cred ca a gandit nici macar 2 sec. Oricat de frumoasa esti..si oricat de multi admiratori ai, parca nu li se mai scoala didiu asa usor cand aud ca esti div si ai si 3 copii pe cap. Se gandesc inainte daca mai au cum scapa de tine. So..gagica nu a gandit deloc. Statea in banca casniciei...crestea copii cu barbac-su..si de i se facea de alta maciuca..se ducea..se gasesc posibilitati . Dar ea a div ca nu aduce el bani..ca e greu sa creasca copii..pai si fara el deloc cum e?=..aa..cat e pensia alimentara? :beee:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ei..nu cred ca l-a lasat pe ''porcu'' ala :beee: ca nu aducea bani. Ca acu nu aduce deloc..3 mil egal cu 0 nene...are ea alte planuri

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dar eu cred ca a facut-o pentru ca barbatii ii fac mereu avansuri si crede ca poate gasi pe cineva mai bun :beee:

Pacat ca prostia nu doare... ca daca ar fi durut si asta ar fi fost motivul... ar fi ajuns la urgente dupa divort.... in stare critica...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ok, gata ati criticato destul.

E treaba ei ce face, oricum topicul parca a fost deschis cu o alte intentie.

ziceai ca esti la 2 facultati?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ok, gata ati criticato destul.

E treaba ei ce face, oricum topicul parca a fost deschis cu o alte intentie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×