Sari la conținut
Forum Roportal
Arcobaleno

Cum ar fi sa fii de sexul opus?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

ei na ... m-as masturba :P

 

 

Ca noi nu stim asta ;) - si vorba lu' fluture - ma masturbam daca dadeam numa de speedy d-aia -

 

:doh: Nu a fost tocmai raspuns de femeie, se vede ca nu stiti cum e, azi asa , maine asa, te incalzeste si te lasa netriminata cu saptamanile ... ati intelege ca masturbarea nu ajunge decat in cazul in care il iubesti, altfel chiar ca o iei pe aratura/scurtatura si ajungi in patul altuia

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
tu ai vrea sa fii barbat? :P

Din tot sufletul. ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Din tot sufletul. ;)

pi buni? :P dar de ce? de ce nu te simti bine in pielea ta, ca femeie?... fata, ma rog... :doh: eu sunt sigur ca iti sta bine asa. :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de ce nu te simti bine in pielea ta, ca femeie?... fata, ma rog... ;) eu sunt sigur ca iti sta bine asa. :doh:

Mă simt bine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hmm..cum ar fi sa fiu de sexul opus..? :P buna intrebare! nu mi-am pus problema asta niciodata, ma simt f bine asa cum sunt. oricum ar fi interesant de stiut cum e "de partea cealalta"...asa numa pt cultura mea generala :doh: ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca esti fata si maine dimineata te-ai trezi baiat ce ti-ar place sa faci in materie de sex?

daca esti baiat si maine dimineata te-ai trezi fata ce ti-ar place sa faci in materie de sex?

 

Daca m-as trezi barbat cred ca as incerca sexul anal cu o femeie ca sa inteleg si eu de ce le place atat de mult unor barbati..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca esti fata si maine dimineata te-ai trezi baiat ce ti-ar place sa faci in materie de sex?

daca esti baiat si maine dimineata te-ai trezi fata ce ti-ar place sa faci in materie de sex?

 

Buna intrebare, :P topic. I-am dat deja 5 stele.

 

Daca as fi femeie, in primul rand as fi o mare nimfomana! :cry: Asa cum ca barbat nu m-am multumit niciodata cu o singura femeie sexoasa, asa si ca femeie sunt sigur ca mi-ar placea sa mi-o traga mai multi barbati dotati deodata. :lol:

 

Cine stie, poate as fi chiar c**va forumului.. :(

Editat de J0'

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×