Sari la conținut
Forum Roportal
clion

sunt singura, nu sunt singura, sunt singura..

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

din 2 tot nici unu nu era roman?

Ala mai aratos n-o fi fost roman. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu am spus cuiva ca sunt singura cand de fapt eram cu un tip de doua luni.De ce i-am spus asta? pentru ca nu eram sigura de tipul cu care eram si cel cu care flirtam era ,mult mai aratos...Mai tarziu am aflat ca era prietenu'sau

 

si cum s-a terminat povestea asta? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sunt curios ce ati face daca ati fii intr-o situatie de felul urmator:

- sunteti impreuna cu o fata/baiat de x ani

- partenerul dumneavoastra ii spune unui necunoscut (sau mai multor) ca-i singur (no sex)

- dumneavoastra aflati.

 

Ati mai putea sa-i iertati asta partenerului?

Mie mi se pare ca e mai grav ca inselatul de exemplu.

 

Btw, nu astept sfaturi (de genu, trebuie sa discuti cu ea si sa treci peste asta), sunt doar curios daca i-ati putea ierta asta partenerului actual (in cazul in care aveti unul de minim 6 luni sa zicem).

Eu is mai inceata in a intelege ...

Tu esti cu un baiat de minim 6 luni sa zicem si nu ati facut dragoste , sex ....in fine ?

Daca ar fi sa imi placa rolul de avocat al diavolului , daca e adevarat ceea ce am enuntat mai sus, tu nu esti sigura daca vrei sa te implici in relatia asta ( deci no sex ) , el nu e sigur daca vrea sa se implice in relatia asta ( deci e singur).

Dar nu imi place rolul de avocat al diavolului si eu una i-as spune pa.

Editat de Kilkoana

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

e greu sa constati ca esti singura dupa cativa ani dar asta e tristul adevar..din moment ce el se considera singur ar trebui sa incerci si tu sa treci peste sau sa i mai dai o sansa incercand sa "repari" ceea ce nu mai merge intre voi dar iti asumi riscul sa afli mai tarziu ca el are pe altcineva ..asa ca gandeste te...eu as zice asta la vista baby...mai sunt si alti baieti care abia asteapta sa te cunoasca..apropo sexul nu i o scuza pentru "singur"....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sunt curios ce ati face daca ati fii intr-o situatie de felul urmator:

- sunteti impreuna cu o fata/baiat de x ani

- partenerul dumneavoastra ii spune unui necunoscut (sau mai multor) ca-i singur (no sex)

- dumneavoastra aflati.

 

Ati mai putea sa-i iertati asta partenerului?

Mie mi se pare ca e mai grav ca inselatul de exemplu.

 

Btw, nu astept sfaturi (de genu, trebuie sa discuti cu ea si sa treci peste asta), sunt doar curios daca i-ati putea ierta asta partenerului actual (in cazul in care aveti unul de minim 6 luni sa zicem).

 

Sunteti casatoriti legal? Daca nu.. cei doi sunt liberi ca pasarile cerului... (a nu se intelege ca daca ai o hartie la mana.. ai si persoana)

 

Plus ca.. degeaba sunt intre voi doi ani de relatie.. poti sa fii singur in doi.. La asta te-ai gandit? Sau primul lucru care ti-a venit in minte a fost ca te-a ranit?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sunteti casatoriti legal? Daca nu.. cei doi sunt liberi ca pasarile cerului... (a nu se intelege ca daca ai o hartie la mana.. ai si persoana)

 

Plus ca.. degeaba sunt intre voi doi ani de relatie.. poti sa fii singur in doi.. La asta te-ai gandit? Sau primul lucru care ti-a venit in minte a fost ca te-a ranit?

 

Depinde la care parte te'ai referit. Daca era vb de 2 in 1 & Co...sincer...ar fi chiar culmea sa se fi gandit le la chestii de genu'.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sunt curios ce ati face daca ati fii intr-o situatie de felul urmator:

- sunteti impreuna cu o fata/baiat de x ani

- partenerul dumneavoastra ii spune unui necunoscut (sau mai multor) ca-i singur (no sex)

- dumneavoastra aflati.

 

Ati mai putea sa-i iertati asta partenerului?

Mie mi se pare ca e mai grav ca inselatul de exemplu.

 

Btw, nu astept sfaturi (de genu, trebuie sa discuti cu ea si sa treci peste asta), sunt doar curios daca i-ati putea ierta asta partenerului actual (in cazul in care aveti unul de minim 6 luni sa zicem).

Slava Domnului ca nu mi s-a intamplat si mie asa ceva. Frate, da-i papucii! Asa ceva nu se iarta. Stiu ca e greu, o relatie lunga e ca o cladire cu mai multe etaje, dar lumea e tot mai mare, ne apropiem de 7 miliarde, femeile sunt tot mai frumoase (chiar daca artificial) :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Depinde la care parte te'ai referit. Daca era vb de 2 in 1 & Co...sincer...ar fi chiar culmea sa se fi gandit le la chestii de genu'.

N-am inteles nimic.. cate parti exista in "siguratate in doi"?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
N-am inteles nimic.. cate parti exista in "siguratate in doi"?

 

Pai ma refeream si la momentul in care te simti singur chiar si cu partenerul langa tine. Cand nu e in stare sa comunice cu tine sau pur si simplu nu'i pasa.

Iar cand un barbat zice ca e singur, mai mult ca sigur se gandeste cum sa agate nu la chestii romantice sau la cat de perfecta e relatia pe care o are. (parerea mea) :lol2:

Editat de IngerSalbatic

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×