Sari la conținut
Forum Roportal
Lion79

cum sa iti inseli nevasta?!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Vorbesti din experienta? :bye:

 

Cum va inselati nevestele? Da` cu detalii,, va rog :yes:

 

 

detaliile o sa le afli cand o sa devii sotie cu care isi inseala altu' nevasta! :bye:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
detaliile o sa le afli cand o sa devii sotie cu care isi inseala altu' nevasta! :bye:

 

 

Bine ca nu o sa fiu cea inselata.. ( vrabia malai viseaza :bye: )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Bine ca nu o sa fiu cea inselata.. ( vrabia malai viseaza :bye: )

 

 

viata nu consta in a ainsela sau a fi inselat. :bye:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de ce sa o inseli????

 

 

greu de raspuns... de la caz la caz, raspunsul e diferit. :blink: - cel putin, asa cred.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
la teorie stai relativ bine. practica ne omoara :blink:

iti doresc sa ai sansa sa-ti gasesti o asa nevasta sa te tina fidel, putini oameni reusesc ... si din pacate nu e ceva ce poti controla, tine de hazard sau destin cum il mai numesc unii

Chiar de destin sa tina?Pe mine ma distreaza rau asta cu destinul!

Adica:ce vina am eu ca te-am inselat?Asa mi-a fost predestinat! :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ca unul cu experienta in asemenea chestiuni afirm ca articolul este foarte slab iar autorul nu a avut amante.

Cateva consideratii pentru cei interesati:

1. Nr. de telefon al amantei: numele se masculinizeaza - de exemplu Maria=Marian in agenda telefonica.

2. Intalnirile au loc numai in locuri neutre si de fiecare data in alt loc (deh, ca sa ai amanta trebuie sa iti permiti!) - de exempu daca ea sta in Valea Jiului si eu in Bucuresti, ne vedem o data la Deva, alta data in Tg. Jiu, sau chiar si in aceeasi localitate, dar de fiecare data la alt hotel.

3. Obligatoriu amanta trebuie sa fie casatorita sau sa aibe o relatie stabila. In caz contrar, o sa vrea statul sotiei.

4. Ideal este ca sluba sa poata sa iti permita justificarea oricarei absente de acasa.

5. Ideal este ca slujba sa iti poata permite sa platesti hotelul resturantul si transportul pe...banii companiei (amanta nu te costa bani personali).

PS. Oare cum de mi-au venit ideile de la pct. 4&5?

5. Internetul poate face restul=mentinerea unei legaturi chiar daca distanta este de mii de km...sau la fel de bine gasirea unei poentiale amante...

Asta pentru cine are cap, si mai ales, testicule.

Baieteii pot sa ramana pe langa fustele sotiilor si sa viseze la amante. Eu unul le doresc mult, da' mult, succes=vise placute!

 

Permite-mi sa te contrazic:

1. II satisfac toate poftele sexuale sotului meu

2. Gatesc foarte bine - aduc martori care au mancat la mine daca vrei.

3. i-l iubesc extrem de mult si el la fel pemine.

si 4.

MA INSEALA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

CONCLUZIA: BARBATII CARE NU-SI INSEALA NEVESTA FAC PARTE DINTR-O SPECIE RARA, PE CALE DE DISPARITIE SI AR TREBUI SA FIE PROTEJATA DE LEGE.

De cat timp sunteti impreuna???

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de ce sa o inseli????

 

Pai din simplul motiv ca nu este un om complet, alcatuit bine.

Cauta la nesfarsit sa-si umple un gol pe care, cu certitudine, nu-l va descoperi niciodata si, implicit, nu-l va intelege.

E un "artificiu" al oamenilor slabi, prin care se pot amagi ca sunt puternici.

:pleasantry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca ai chef sa faci sex cu mai multe femei atunci cauti o sotie sa ii placa swingul,sau sa stai burlac... :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ca unul cu experienta in asemenea chestiuni afirm ca articolul este foarte slab iar autorul nu a avut amante.

Cateva consideratii pentru cei interesati:

1. Nr. de telefon al amantei: numele se masculinizeaza - de exemplu Maria=Marian in agenda telefonica.

2. Intalnirile au loc numai in locuri neutre si de fiecare data in alt loc (deh, ca sa ai amanta trebuie sa iti permiti!) - de exempu daca ea sta in Valea Jiului si eu in Bucuresti, ne vedem o data la Deva, alta data in Tg. Jiu, sau chiar si in aceeasi localitate, dar de fiecare data la alt hotel.

3. Obligatoriu amanta trebuie sa fie casatorita sau sa aibe o relatie stabila. In caz contrar, o sa vrea statul sotiei.

4. Ideal este ca sluba sa poata sa iti permita justificarea oricarei absente de acasa.

5. Ideal este ca slujba sa iti poata permite sa platesti hotelul resturantul si transportul pe...banii companiei (amanta nu te costa bani personali).

PS. Oare cum de mi-au venit ideile de la pct. 4&5?

5. Internetul poate face restul=mentinerea unei legaturi chiar daca distanta este de mii de km...sau la fel de bine gasirea unei poentiale amante...

Asta pentru cine are cap, si mai ales, testicule.

Baieteii pot sa ramana pe langa fustele sotiilor si sa viseze la amante. Eu unul le doresc mult, da' mult, succes=vise placute!

 

 

De cat timp sunteti impreuna???

mi-a placut aia: ea din Valea Jiului, el din Bucuresti!!!!!!!!!...sa fie oare bun exemplul? sau doar imaginatia imi joaca feste...

..in rest, ai dreptate :o:

apoi, daca iubesti doua sau mai multe femei, asta nu inseamna ca le inseli, caci le iubesti doar, pe fiecare in felul lor

Editat de puiu.t

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×